Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

Rekomendowane odpowiedzi

hpbgXE1.png
 

SZYBCY I WŚCIEKLI 8

Akcja | Od lat: 13 | 135 minut

 

Poprzednia część serii – „Szybcy i wściekli 7” – stała się międzynarodowym przebojem, zarabiając na całym świecie ponad 1,5 miliarda dolarów. W zaledwie 12 dni od premiery film stał się najlepiej zarabiającą odsłoną serii, co więcej – jest szóstym najbardziej dochodowym filmem w historii kinematografii. Przed nami ósma odsłona kultowej serii.

 

Produkcja
Francja, Japonia, Kanada, USA, Samoa, 2017

 

Reżyseria
F. Gary Gray

 

Obsada

  • Vin Diesel
  • Dwayne Johnson
  • Jason Statham
  • Charlize Theron

 

Opis filmu

 

Dom i Letty cieszą się swym miesiącem miodowym, Brian i Mia wycofali się z gry, a reszcie ekipy udało się znaleźć oczyszczającą namiastkę normalnego życia. To właśnie wtedy pojawia się ona. Tajemnicza kobieta (Charlize Theron), która wciąga Doma w niebezpieczny świat, z którego nie ma ucieczki. Dom zdradzi najbliższych. Wszystkich czeka czas pełen prób i testów, jakich nie widzieliśmy dotąd w kinie. Od wybrzeży Kuby przez ulice Nowego Jorku po lody arktycznego morza Barentsa – „Szybcy i wściekli” przemierzą świat, by powstrzymać zło i chaos. I uratować tego, który uczynił ich rodziną.

 

Moja opinia

 

Opinie na temat filmu są różne. Ja natomiast podzielę się z wami własną opinią.
Zacznę od tego, że są gusta i guściki - ja osobiście uwielbiam filmy akcji. Czwórka najlepszych aktorów grających w jednym filmie - bombowe połączenie (Vin Diesel, Dwayne Johnson, Jason Statham oraz Michelle Rodriguez) 
Z początku bałam się, że ósemka może być za bardzo przekombinowana ale ku pozytywnemu zaskoczeniu niepotrzebnie się bałam! 
Fajne klimaty, sporo ciekawych akcji, jestem pod mega wrażeniem i chętnie bym obejrzała ponownie! 
Wielka szkoda, że *świętej pamięci* Brian (Paul Walker) nie zagrał w filmie, jednakże jak sam Vin powiedział - "siódemka była o Paul'u - ósemka będzie dla Paul'a".
Prawdopodobnie będzie to ostatnia część szybkich i wściekłych ( choć nigdy nic niewiadomo! ) Lecz nawet jeśli, to śmiało mogę przyznać, że zakończyli serię z wielkim hukiem.
Nie chcę zbytnio spojlerować, więc na koniec powiem jedno: Gorąco polecam, warto, warto i jeszcze raz warto! 

 

 

Ciekawostki
 

  • Ericson Core, Louis Leterrier, Adam Wingard i William Eubank byli brani pod uwagę do posady reżysera filmu. 
     
  • Scena z filmu i ze zwiastuna pokazuje, iż przed konfrontacją z Domem w Nowym Jorku ekipa jedzie na północ od Broadwayu obok Times Square. Jest to błąd, gdyż Broadway jest jednokierunkową ulicą południową, a na Times Square ruch samochodowy jest zamknięty.
     
  • Kilka scen na Manhattanie, spośród których również ta, gdzie Dom naprawia swój samochód odbywa się w alejkach. Rzeczywiście w tej dzielnicy jest niewiele alejek, a już żadna nie znajduje się w Midtown, czyli miejscu zatrzymania się Doma.

 

 

źródło: filmweb

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również widziałem już ten film, również w sobotę, więc bardzo duże prawdopodobieństwo, że poszłaś na ten film, bo poszedł na niego Twój Idol! W każdym razie o ile 7 mi się nie podobała, bo już na samym początku gdzie jeden gostek rozwala cały szpital naszpikowany SWATem, a później masa nieprawdopodobnych scen o tyle 8 jest już bardziej wyrafinowana i może to już nie to samo co kiedyś gdzie było więcej typowych wyścigów/pościgów ale film sam w sobie jest warty obejrzenia, więc polecam!

Wyczytałem zaraz po powrocie z kina, że części ma być 10. Nie ma opcji zostawienia tego wątku mendobabeczki, aczkolwiek mam nadzieje, że zaskoczą mnie równie pozytywnie jak ze zmianą postawy Statham'a. 

 

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Różykiem, już nie ma tych wyścigów, może niestety albo i stety :P Oglądałem w dniu premiery. Polecam Film!

//

*DEAD* Hrabia Monte Christo :  fryta odjebany  ...
*DEAD* Hrabia Monte Christo :  fryta  odpalona  kurwa  na  1000 procent

//

[VIP] yoroshi ~~ : ten fryta to pojebany co wejdzie to opor.

//

[Gold Nova I] Turrok: fajnie odpalony jestes 😄 przez sciane nie widzac mnie dajesz mi glowe

[Gold Nova I] Turrok: niezle ci celownik lata xd
'Turrok' dostal bana na '4 tygodni i 2 dni'. Powod: 'Aim'

//

rsXMaby.jpg.e690845cf68d626f32c344e35b0c0148.jpg  FB_IMG_1567514810098-01_Easy-Resize.com-min.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też strasznie ubolewam, że zaniedbali te wyścigi, bo w końcu od tego się zaczęło, no ale cóż... film i tak godny polecenia :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.