Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

- ZBANOWANY - Problem ss'y *J@$KQL_RzK*


*J@$KQL_RzK*

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:  *J@$KQL_RzK*

Steam id lub IP: 

Serwer: dd2+asysty

Data bana: 26.04.2017

Wycinek z konsoli: Nie posiadam jak i również steam ID/ IP ponieważ serwer dd2 w cs'ie pokazuje mi że jest wyłączony i nie wiem skąd wziąć. 

Screeny, lub demko (spakowane w paczkę .rar i wrzucone na hosting): Nie posiadam, iż nie zapisały mi się w folderze.

 

 

Dostałem dzisiaj bana od admina  yeeee boiiii ツ  żebym wstawił ss'y na forum. Niestety nie miałem możliwości ich wstawić bo się nie zapisały. Raz już kiedyś też dostałem bana za skanowania przez drzwi, skrzynie itp. Jednak screeny były w folderze nie to co teraz i miałem możliwość pokazania, że jestem czysty. Szukałem rozwiązania w internecie i próbowałem  robić to co opisali w poradniku. Zmieniałem zabezpieczenia folderu z grą ( że niby zabezpieczenia blokują możliwość zapisania ss'ow) i nic nie pomogło. Później przeinstalowywałem cs'a na drugi dysk zmyślą że jakimś cudem przy próbie wchodzenia na serwer w consoli ukaże informacja o banie i zapiszą mi się te screeny jakoś niestety też to nie pomogło. Tylko to dało, że udało mi sie wejść na serwer i grać dalej, jednakże nie zbyt długo bo znowu dostałem bana od wyżej wymienionego admina. Po rozmowie z adminem oznajmił mnie, że zmieniłem steam ID poprzez przeinstalowanie cs'a na drugi dysk tylko skąd miałem to wiedzieć, że coś takiego się stanie. Nie miałem bladego pojęcia, że przez przeinstalowanie cs'a  zmieniam jakiś steam ID i że ban jest dawany jeszcze na steam ID, skąd mam też wiedzieć jakie są rodzaje banów... Nie znam się na tym ludzie... Problem jest który próbuje rozwiązać i proszę o pomoc w znalezieniu tych ss'ow.     ( Wiem w jakim folderze powinny się znajdować i ich nie ma. Przez wyszukiwarkę systemową też próbowałem i nie ma. ) Ktoś wie jak mam te ss'y uzyskać????

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Śmieszny jesteś. Wszedłeś na serwer ze świadomością, że zostałeś na nim zbanowany i wiedząc, że tym samym łamiesz zasady, zamiast od razu napisać ten temat. A teraz starasz się nam wmówić, że ssów nie masz, żałosne ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedłeś na aktywnym banie, więc już mnie mało obchodzi czy masz te screeny. Jakbyś odwołał się normalnie, a nie pajacował i wchodził na aktywnym to byśmy jeszcze pomyśleli o sprawdzeniu demka. Ban zostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.