Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

Recenzja&Opinia #12 Punch Boxing


DestruktoR

Rekomendowane odpowiedzi

   Dziś recenzuje grę Punch Boxing. Ta gra jest numerem #1 w kategorii gry sportowe na Androida. Grę stworzono przez CanadaDroid. Gra jest bardzo popularna, gdyż pobrało ją już ponad 10 milionów osób. Gra jest od 16 roku życia ale nie jest brutalna ani krwista. Gra obecnie ma wersję 1.1.0, lecz ma co porę miesięcy aktualizacje ( ostatnia była 27 czerwca 2016 roku ). Nie stety gra jest w języku angielskim. Gra jest zrobiona w 3D.
    Gra polega na życiu bokserów i na pokazywaniu ich walk oraz treningów.W grze każdy gracz ma swoją postać i ją rozwija co trening. Obecnie są trzy rodzaje treningów. 
Pierwszy z nich to przysiady ze sztangą. Czas treningu wynosi 30 sekund i polega na naciskaniu przemiennie swoich dwóch palców.
Drugi polega na uderzeniu worka treningowego. Czas treningu to 20 sekund.
Trzeci polega na uderzeniu małego worka, który wisi na linie.
Bohaterowi można kupić ochronę na zęby, rękawice, spodenki, buty, i bardzo drogie pasy mistrzowskie. Te kupione przedmioty dodają nowe statystyki.
Gra ma następuje statystyki:
- Attack 
- Defence
- Speed
- Stamina
- Health.
Gra umożliwia także walki ligowe oraz walki o pasy mistrzowskich. Walutą gry są monety oraz banknoty. W grze jest takie coś jak energia. Maksymalnie jest 5 energii. Jedna walka odejmuje 1 energię. Pieniądze można zdobywać poprzez walki wygrane oraz przegrane, a banknoty poprzez wykonane misje. W grze są misje w których można zdobywać darmowe banknoty, gdyż innym sposobem jest kupienie ich przez prawdziwe pieniądze. Raz dziennie odstaje się prezent od gry w postaci monet.
   Gra jest fajna i energiczna, lecz powinna być od 12 lat, a nie od 16 i myślę że można sobie w nią pograć, gdy się komuś nudzi. Moja ocena dla tej gdy to mocna 8/10.

  • Lubię to! 4

sygna.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Fajnie, ze coś powstało! :)

Popraw trochę zdania, żeby były bardziej złożone, dzięki czemu ominesz również powtórzenia jakie się wkradły, np slowa "gra".

A osobiście nie słyszałam o tej grze nic, choć pewnie dlatego, ze nie interesuje się grami w pojęciu ogólnym, a jedynie można mnie spotkac na cs bądź w lolu. :)

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra, gra, gra... 

Zdecydowanie za często się powtarza to słowo i następnym razem postaraj się to poprawić. 

Leci plusik ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.