Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

Podanie - Aye!


Aye!

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Aye!
Wiek: 17 lat
Jak długo zajmujesz się grafiką: Noo już będzie tak troszkę.. Ponad rok. Nie liczę czasu szczerze mówiąc, ale może już nawet 2 lata będą.
Jakich programów do edycji grafiki używasz: Głównie Photoshop CS6. Czuję się w tym programie dobrze po prostu.
Trzy twoje prace (link): http://shazzzzzzzzzz.deviantart.com/ / Ewentualnie można poszukać w dziale zleceń, lub na moją galerię. Na 100% znajdziecie.

Tak, wiem.. Troszeczkę mnie tu nie było. Nie tylko ze względu na nogę. Długo nie było mnie na komputerze i muszę wyćwiczyć się znowu w zleceniach.. Nie macie grafików i szczerze wiem, że się przydam. To już wasza decyzja, czy przyjmiecie mnie znowu. Ja jedynie mogę powiedzieć, że jesteśmy tylko ludźmi i każdy ma swoje życie. Mi niestety dokopało troszeczkę, ale jestem już w stanie wrócić do komputera na więcej niż 15 minut dziennie. Tak jak powiedziałem - Wchodzę w paszczę rekinowi i to od was zależy, czy podacie mi pomocną rączkę. Strzałeczka! :) 

--------------------------------------------------------------------------------

Kontaktując się ze mną pamiętaj o tym, że potraktuję Cię tak jak ty mnie.

Nie poganiaj mnie do robienia zleceń - Bądź cierpliwy, a zrobię wszystko, żeby nie wcisnąć Ci kitu.

Spodobało Ci się to co robię? Daj +,żebym wiedział, że idę w dobrym kierunku.

Miej wyj$#%ane, a będzie Ci dane.

--------------------------------------------------------------------------------

hEOF1of.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nawet nie oceniam Twoich umiejętności graficznych - od razu jestem na nie.

Dopiero co wróciłeś i już podanko - po co ten pośpiech? Zlecenia dalej możesz przecież wykonywać, bez rangi. Moim zdaniem to troszkę za szybko. Żeby nie było, że znowu uciekniesz po jakimś czasie, bo ten kolorek to chyba jakiś pechowy jest. Każdy grafik wyparowuje z forum. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mówią, że miałeś przerwę, więc chyba jest to prawda. A więc od razu po przerwie i chcesz rangę. Kolega niżej pokazał, że dostałeś degrada, a to jest kolejny minus. Jedynym plusem, który widzę to wiek. Jestem na nie.

sygna.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Byłabym na tak. Gdyby nie fakt, że na starcie wyleciałeś przez degradacje, którą zamieścił wyżej kolega. Podanie takie sobie. Dopiero co wróciłeś. Widzę, że sporo czasu Cie nie było i oczywiście co najważniejsze jak dla mnie, powinieneś pokazać jakieś pracę lub porobić grafiki w zleceniach.
Degradacja - degradacją można komuś dać drugą szansę mimo, że kiedyś zrąbał swoją pierwszą aczkolwiek musi być widoczny wkład oraz starania.
Moim zdaniem powinieneś udzielać się na forum pod względem graficznym, nie wykluczam również innych działalności.

Niestety jestem na NIE.
#Edit - Jestem ślepa nie zauważyłam, że dodałeś grafiki. Boże kupcie mi okulary.
Życzę powodzenia i postaraj się !

Edytowane przez Mrs.Fuksiara
Ślepota !

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W tym temacie napisałeś, że nie masz czasu na kombinowanie to nie rozumiem dlaczego składasz to podanie skoro nie masz czasu? 

Nie znam sytuacji po której zostałeś zdegradowany z brakiem możliwości powrotu na stanowisko, ale to czy zostaniesz przyjęty spowrotem nie zależy już ode mnie. 

Na forum wróciłeś parę dni temu i trochę za szybko z tym podaniem wyruszyłeś, a tak jak napisała Czarnulka, jesli chcesz poćwiczyć w zleceniach to nie jest Ci potrzebny kolorek. 

Jestem na nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile razy masz wracać na te stanowisko? Chyba już wystarczy tych prób. Jestem na nie 

sygna.png.0ebe34fdbb36feb71ea8bb4967022809.png

"Tato ja wyjdę na ludzi, pokaże tylko, że można muzycznie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz wykonywać pracę bez posiadania rangi. O ile pamiętam to aż 2 razy musieliśmy Ci odbierać rangę grafika, bo znikałeś bez słowa.

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie mordeczki. To nie była dla mnie konieczność.. Skoro nie chcecie mnie już z kolorkiem to nie jest dla mnie żaden problem. Powiedzieliście i po sprawie. Można zamknąć temat :D

 

@Damazy Mylisz troszkę pojęcia. W tamtym momencie nie miałem czasu, bo musiałem coś zrobić ^^

 

Tak jak mówiłem temat można zamknąć :)

--------------------------------------------------------------------------------

Kontaktując się ze mną pamiętaj o tym, że potraktuję Cię tak jak ty mnie.

Nie poganiaj mnie do robienia zleceń - Bądź cierpliwy, a zrobię wszystko, żeby nie wcisnąć Ci kitu.

Spodobało Ci się to co robię? Daj +,żebym wiedział, że idę w dobrym kierunku.

Miej wyj$#%ane, a będzie Ci dane.

--------------------------------------------------------------------------------

hEOF1of.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ok, to nie komentuje a zamykam na prośbę autora. ;)

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.