Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

- ODRZUCONE - Podanie ClubbeR'a


ClubbeR

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:       Sławomir
Nick:      ClubbeR  |  d|u_u|b
Wiek:      Jeszcze 17, w maju 18
Link do gametrackera:     https://www.gametracker.com/player/ClubbeR | d|u_u|b/91.224.117.74:27395/
Link do banid-a:      http://banid.pl/kto?to=0:0:118583747
Dlaczego chciałbyś zostać Adminem?:    Żeby pilnować porządku na serwerze, oraz aby przedstawić kilka pomysłów, które mam w głowie ;) Ponadto od kilku dni wchodzę i jestem raczej lubianym graczem przez adm jak również przez VIPów czy innych graczy.
Mikrofon(TAK/NIE):     Oczywiście.
Czy miałeś kiedyś Admina?:     W cs 1.6 nie, ale w kilku innych grach miałem taką możliwość.
Czy umiesz obsługiwać Menu Admina?:    W cs 1.6 nie.
Znajomość Komend Amxx?(0-10):     Uczciwe 0/10 lecz szybko się uczę.
Akceptujesz regulamin?(TAK/NIE):    Oczywiście
Coś o sobie:     Jestem miłym, uczciwym i sumiennym człowiekiem. Lubię pomagać innym, gdyż czerpię z tego radość. Na codzień chodzę do 2 klasy technikum na profilu mechatronik. 
Płatność:    Kupię PSC lub wyślę sms jeśli nadejdzie taka potrzeba.

Edycja z powodu, iż zapomniałem dopisać że gram no_steam, natomiast cs GO mam kupiony na steam.
Link do mojego profilu na steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198256357478

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie. Twój wiek jest plusem. GT słabe. Ale co to ma być? 

9 minut temu, ClubbeR | d|u_u|b napisał:

Czy miałeś kiedyś Admina?:     W cs 1.6 nie, ale w kilku innych grach miałem taką możliwość.
Czy umiesz obsługiwać Menu Admina?:    W cs 1.6 nie.

Tu jest gra vs 1.6 i masz obsługiwać admina w cs 1.6. Mało nas to obchodzi że miałeś admina na innych grach. Jestem na nie. Powód: zerowe doświadczenie 

sygna.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to jestem na nie. Trochę za szybko składasz to podanie, bo dopiero co założyłeś konto na forum i nikt Cię tutaj nie zna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę same plusy steam, wiek i mikro. 

Na nie sorry ale brak doświadczenia i znajomość komend to dyskfalifikacja. 

Swoją drogą te swoje pomysły możesz przedstawić jako zwykły gracz. 

 

Podciagnij GT,  nadrob komendy to zmienię zdanie 

                    Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, niech rzuci kamieniem ten, który zanim pierwszy raz piastował stanowisko admina, od razu wszystko pod tym względem ogarniał. No właśnie...

 

Dlatego ja bym dał szansę koledze. 2 tygodnie okresu próbnego. Ogarnięcie panelu admina, to jest kwestia 5-10 minut roboty...

  • Lubię to! 3

ddOQGML.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za możliwość opinie, sądzę iż każdy z was był Alfą i Omegą od 1 dnia kariery po raz pierwszy na swojej posadzie na adminie. Jestem szczęśliwy że mam do czynienia z nadętymi bufonami (mówię o większości, nie wszystkich) którzy skreślają ze względu na 0 doświadczenia czy znajomości komend. Wychodzę z wnioskiem iż wy od samego urodzenia wszystko znaliście i umieliście. Ponadto ciekawe jak i gdzie miałbym się nauczyć komend czy mieć doświadczenie, z racji że nigdy nie miałem okazji. Cóż, dziękuję za szczere słowa. Nigdy więcej nie będę na to forum wchodzę bo wasze podejście do człowieka "bo nowy" czy "bo nic nie umie" "bo go nie znamy to jest pewnie kretynem" są żenujące. Ja do takiego poziomu schodził nie będę. W takim gównie grzebcie sami. 

Dziękuję za możliwości grania, zmarnowania kilkunastu godzin życia, oraz bany od @Ireczek za dwa lub trzy słowa, gdzie chętnie napiszę co się stało i za co zostałem ukarany. 

Do niezobaczenia, ClubbeR.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.