Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

- ODRZUCONE - podanko


LuQ

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: LuQ
Wiek: 18
Data rejestracji na forum: 26.04.2017
Ile spędzasz dziennie czasu na forum?: Postaram się jak najwiecej, wiadomo też się ma życie prywatne i nie zawsze jest sie na PC.
Doświadczenie w ocenianiu: Duże, wiele razy już byłem ubteam, i nikt nie mial pretensji do mnie ze coś zle wykonuje.
Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: Jasne.
Byłeś banowany na forum lub serwerze?: Nie.
Dlaczego Ty?:  Chciałbym spróbować swoich sił w tej roli. Pomóc aktualnym  w wykonywaniu swoich obowiązków. Po za tym jeśli coś robię staram się to robić najlepiej jak potrafię.
Coś od siebie: Mam na Imię Michał, lat 18, interesuje się piłką nożną, oraz wedkarstwem. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wydaje mi się, że osoba która ubiega się o stanowisko UBTeam powinna odznaczać się troszkę większą aktywnością na forum niż Ty. UBT ma dostęp do AmxBans - tego nie daje się byle komu, jesteś na forum od paru dni daj się poznać lepiej administracji i zdobądź w ich oczach większe zaufanie. Podanie jest napisane, że tak powiem na "kolanie", nie przekonuje. Myślę, że pośpieszyłeś się trochę z tym podaniem. Mój głos jest na Nie.

Znalezione obrazy dla zapytania gif 500x200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak koledzy wyzej napisali, nie znamy Cie i nie do konca wiemy czy mozna Ci zaufac. Werdykt nalezy i tak do administracji, ale ja niestety jestem na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za krótko z nami jesteś. Posiedź trochę więcej z nami, a będę na tak. 

sygna.png.0ebe34fdbb36feb71ea8bb4967022809.png

"Tato ja wyjdę na ludzi, pokaże tylko, że można muzycznie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do bl mają iść osoby zaufane, które ktoś zna. Nawet jeżeli zna Cie jedna czy dwie osoby to i tak to za mało. Posiedź dużej na forum daj się poznać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Za wcześnie na to podanie. 

Pokaż się z dobrej strony, bądź aktywny i wtedy złóż ponownie podanie. 

A dodatkowo widziałam, na sb pisałeś, ze wracasz za 2 tygodnie. (?) Nie wiem dlaczego, więc tym bardziej po co w bl osoba, która od poczatku nie będzie aktywna. :)

Chwilowo odrzucam. 

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
 
Twoje podanie zostało odrzucone!

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.