Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

Próbny wywiad #1 {<| FaQeR |>}


DestruktoR

Rekomendowane odpowiedzi

Prowadzący: @Destruktor

mvA3iQX.jpg
Uczestnik wywiadu: @FaQeR

FWvJ53t.jpg

N045HnV.png

Imię: Bartłomiej 
Wiek: 14
Skąd: Województwo Podlaskie
Nick w grze: F.a.Q.e.R====3
Data dołączenia: 5 kwietnia 2017 roku
Liczba reputacji: 14

N045HnV.png

Oznaczenia w wywiadzie:
Literą “D” oznaczyłem @Destruktor
Literą “F” oznaczyłem @FaQeR
N045HnV.png

Zapraszam do wywiadu:

N045HnV.png

D: Witam, chciałbym z Tobą przeprowadzić wywiad i dziś zostałeś moją redaktorską ofiarą:D Cieszysz się, że zostałeś wybrany do wywiadu?

N045HnV.png

F: Jestem zaszczycony przyjacielu:) Zaczynajmy:)

N045HnV.png

D: Dobrze… to na początek możesz się przedstawić.
N045HnV.png
F: Mam na imię Bartłomiej, lat 14, mieszkam w województwie Podlaskim, zainteresowania to grafika, piłka nożna, granie  w gry komputerowe oraz małe szperanie w pluginach. Lubię kolory niebieski, żółty i zielony. Chętnie słucham muzyki.
N045HnV.png
D: A jakiej muzyki słuchasz i jakiej najchętniej?
N045HnV.png
F: Lubię Disco Polo, Rap itp. Lubię także piosenki śpiewane po angielsku.
N045HnV.png
D: A, więc nie jestem jedyny, który lubi DP:) Jak masz 14 lat to chodzisz do której klasy?
N045HnV.png
F: 2 gimnazjum, ogólnie spoko klasę mam. Po tym jak doszło paru uczniów do nas, to po prostu rozwalamy system w szkole:D oczywiście pozytywnie, co rzadko się zdarza:)
N045HnV.png
D: A ile jest wszystkich uczniów w twojej klasie?
N045HnV.png
F: 22: 7 dziewczyn i reszta to chłopaki:D
N045HnV.png
D: No to chłopaki mają ogromną przewagę:) Powiedz nam jak ci idzie w tej 2 gimbie?
N045HnV.png
F: Ostatnio dobrze mi idzie z historii, matematyki, polskiego i niemieckiego. Gorzej z zajęciami technicznymi, gdzie nic mi się nie chcę robić. Angielski słabo. Lepiej mi szło w podstawówce. Chemia też słabo, a fizykę nie ogarniam mimo ocen dobrych i dostatecznych:)
N045HnV.png
D: Mówisz, że dobrze ci idzie ale, które przedmioty szkolne lubisz, a, które nie lubisz? Podaj mi oraz czytającym po 3 przedmioty.
N045HnV.png
F: Bardzo lubię polski, niemiecki, historię, informatykę i WF oczywiście:)
N045HnV.png
Nie lubię za to fizyki, angielskiego (ze względu na słabą nauczycielkę :P), chemii, geografii i biologii. Ogólnie spoko przedmioty, mówię o geografii i biologii, ale nauczycielka wg mnie już powinna przejść na emeryturę, moim zdaniem.
N045HnV.png
D: Jeśli chodzi o przedmioty szkolne to jesteśmy swoimi przeciwieństwami;) Dobrze… w szkole miałeś już spotkanie kwietniowe? (Wywiadówka)
N045HnV.png
F: Kurde, ja nie pamiętam, kiedy miałem ostatnią wywiadówkę!:D Jeśli chodzi o twoje pytanie: nie, nie miałem wywiadówki, i to już dawno…
N045HnV.png
D: Aha, więc powiedz nam jak wyglądało Twoje pierwsze półrocze w 2 gimnazjum? Ile miałeś wtedy jedynek?
N045HnV.png
F: Jeżeli chodzi na koniec półrocza, to tylko 1 jedynka z biologii, której nie poprawiłem:P a jeśli chodzi o kartkówki, sprawdziany to... Musiałbym policzyć:D
N045HnV.png
D: Jak ci idzie teraz, czyli w 2 półroczu? Ile tym razem jedynek?
N045HnV.png
F: Ze sprawdzianów i kartkówek jest już lepiej, a jeśli chodzi o drugie półrocze, to raczej bym oceniał, że chyba nie mam jedynki:P Zobaczymy, jak nadejdzie koniec roku szkolnego, a do tego jest już blisko:)
N045HnV.png
D: Jakich ocen masz najwięcej? Piątek? Czwórkę? Trójek? A może dwójek?
N045HnV.png
F: Najwięcej trójek i dwójek:P
N045HnV.png
D: Teraz pytanie czego więcej? Dwójek czy trójek?
N045HnV.png
F: Ech, pytasz się nieprzydatnych szczegółów... Jakbym miał liczyć, to pewnie więcej miałbym trójek:P
N045HnV.png
D: O taką odpowiedź mi chodziło, gdyż teraz mogę stwierdzić, że jesteś “uczniem trójkowym”:) A z tych 7 dziewczyn w klasie, wypatrzyłeś sobie jakąś?
N045HnV.png
F: Jedną sobie upatrzyłem:) I od początku 2 gim jesteśmy razem:)
N045HnV.png
D: No to gratuluję Ci:DA można wiedzieć jak “Twoja dziewczyna” ma na imię?
N045HnV.png
F: Hania:)
N045HnV.png
D::D Uczy się lepiej od Ciebie czy gorzej?
N045HnV.png
F: Lepiej, ale nie aż tak, żeby zdobywać 6 czy 5. Czwórkowa dziewczyna, można powiedzieć:)
N045HnV.png
D: Dobrze… więc teoria sprawdzona:D Dziewczyna jest zawsze lepsza w nauce od chłopców
:DTrochę już piszemy o życiu szkolnym ale może już o tym skończymy i wkroczymy w wymiar CS-Maliver. Co o tym sądzisz?
N045HnV.png
F: Nie jestem pewien, czy odpowiem na każde pytanie o cs-maliver, bo jestem tu od niedawna, ale spróbuję przynajmniej:)
N045HnV.png
D: Zacznę standardowo. Jak znalazłeś się na forum i jak zaczęła się twoja historia na CS-Maliver?
N045HnV.png
F: Na cs-maliver trafiłem przez 3mapsa. Szukałem fajnego FFA, aż w końcu znalazłem serwer, na którym zostałem. Był to serwer cs-maliver. Poznałem fajnych ludzi m.in. @Naimad czy @Mrs.Fuksiara, po kilku dniach wpadłem na forum i jestem aż do teraz:) I poznałem więcej fajnych ludzi: @Damazy, @Ghost, @Malinaa., @tivi i wiele innych:)
N045HnV.png
D: Dobrze… powiedz mi jakie masz statystyki na forum. Ile masz repki, postów, wątków?
N045HnV.png
F: 14 repki, chyba już nabite 40 wątków.
N045HnV.png
D: A postów?
N045HnV.png
F: Nie chcę mi się liczyć:Pjak ktoś będzie się chciał coś o mnie dowiedzieć, czyli posty, wątki itp. to po prostu wejdzie na mój profil, co nie?
N045HnV.png
D: Masz jakieś rangi na forum?
N045HnV.png
F: Użytkownik:P ale postaram się tutaj o jedną rangę.
N045HnV.png
D: A powiesz nam w jaką rangę celujesz? Myślę, że chodzi o rangę grafik:D
N045HnV.png
F: Trafiłeś w dziesiątkę:D na starym forum byłem grafikiem, lecz traktowali mnie jak "popychadło" (szczególnie naszych 2 kochanych "administratorów"), więc odpuściłem tam. A że tutaj jest szansa się wykazać, więc może kiedyś...;)
N045HnV.png
D: Oprócz rangi grafik celujesz jeszcze w inne czy tylko w grafika?
N045HnV.png
F: Tylko grafik na obecną chwilę
N045HnV.png
D: Życzę Ci powodzonka kumplu;) Co myślisz o ekipie forum?
N045HnV.png
F: @Tysiek za bardzo nie znam, szczerze mówiąc. @Malinaa. jest fajną, ciepłą, sympatyczną osobą, chyba zasłużenie jest na najwyższym stanowisku:)@Ghost kojarzę tylko z grania w cs'a i z lotto maliver, więc też się nie rozpiszę :). @Damazy: wzór do naśladowania, profesjonalnie podchodzi do stanowiska, opanowany, pomocny. Po Prostu miodzio:D@Różyk dobry administrator, z poczuciem humoru. I tyle...:D
N045HnV.png
D: Czyli jednym słowem, ekipa forum jest bardzo dobra. Powiedz mi teraz jak ci się siedzi na CS-Maliver? Jaka jest atmosfera?
N045HnV.png
F: Fajna atmosfera, ludzie z którymi można pogadać na SB również spoko. No fajne forum ogólnie, nie ma co się rozpisywać :)
N045HnV.png
D: Dobrze, brakuje ci jakiegoś serwera na forum?
N045HnV.png
F: Mi osobiście nie, ale nie obraziłbym się o JB czy COD Moda.:) Zresztą pewnie nie tylko ja.
N045HnV.png
D: Na JB to sam bym pograł  ;) A dlaczego JB albo COD? Masz z tymi modami jakieś wspomnienia?
N045HnV.png
F: Na starym forum pierwsze JB na jakim grałem, po prostu zakochałem się <3 i to za czasów pana, którego już tam nie ma:P COD mod również ze starego forum, również za czasów kolegi, którego nie ma, też był zarąbisty:) Mogłem grać godzinami na nich, ale na JB odkąd nie miałem mikro, wcale tam nie wchodziłem:D
N045HnV.png
D: A masz już mikro? Czy jeszcze nie?
N045HnV.png
F: Nie:P
N045HnV.png
D: Kiedy masz zamiar kupić mikro?
N045HnV.png
F: Szczerze? Mam mikro, tylko coś zrąbałem przy ustawieniach, przez co z mikrofonu wydawany jest dźwięk szumu, tak więc dla jasności sprawy: mam mikro, mimo, że napisałem, że nie, jeżeli kogoś to zmyliło to przepraszam:)
N045HnV.png
D: Przeprosiny przyjęte xd Dobrze jesteśmy prawie przy końcu wywiadu, lecz do końca dzielą nas “szybkie pytania o tobie” i “mini quiz”. Od czego chcesz zacząć?
N045HnV.png
F: Najpierw Mini Quiz:)
N045HnV.png
D: Dobrze, więc zaczynamy według Twojego życzenia.:)
N045HnV.png
Cs 1.6 czy cs go?
N045HnV.png
F: Cs 1.6
N045HnV.png
D: Nike czy Adidas?
N045HnV.png
F: Adidas
N045HnV.png
D: Korki czy halówki?
N045HnV.png
F: Halówki
N045HnV.png
D: Messi czy Ronaldo?
N045HnV.png
F: Messi
N045HnV.png
D: Pizza czy Kebab?
N045HnV.png
F: Pizza
N045HnV.png
D: Cola czy pepsi?
N045HnV.png
F: Pepsi
N045HnV.png
D: On czy on?
N045HnV.png
F: czy
N045HnV.png
D: Niebieski czy błękitny?
N045HnV.png
F: Niebieski
N045HnV.png
D: @Tysiek czy @Malinaa.?
N045HnV.png
N045HnV.png
D: DM czy CS GO MOD?
N045HnV.png
F: CS GO MOD 
N045HnV.png
D: GIMP czy PS?
N045HnV.png
F: Gimp
N045HnV.png
D: Pies czy policjant?
N045HnV.png
F: Policjant
N045HnV.png
D: Bartek czy Bartłomiej? (Chodzi o formę wymawiania Twojego imienia)
N045HnV.png
F: Wszyscy mówią na mnie Bartek, ale oficjalnie mam na imię Bartłomiej
N045HnV.png
D: Kiełbasa wiejska czy swojska?
N045HnV.png
F: Wiejska
N045HnV.png
D: Biedronka czy Tesco?
N045HnV.png
F: Biedronka xd
N045HnV.png
D: Angielski czy niemiecki?
N045HnV.png
F: Niemiecki
N045HnV.png
D: Spanie 8h czy 12h?
N045HnV.png
F: 12h
N045HnV.png
D: Szkoła czy szkoła z TVN?
N045HnV.png
F: z TVN
N045HnV.png
D: Miasto czy wieś?
N045HnV.png
F: Miasto
N045HnV.png
D: Lody waniliowe czy truskawkowe?
N045HnV.png
F: Waniliowe
N045HnV.png
D: Ukryta prawda czy 19+ ?
N045HnV.png
F: Ukryta prawda
N045HnV.png
D: Chłopaki czy dziewczyny?
N045HnV.png
F: Dziewczyny
N045HnV.png
D: Matematyka czy Polski?
N045HnV.png
F: Polski
N045HnV.png
D: Tak czy nie?
N045HnV.png
F: czy:D
N045HnV.png
D: Piłka nożna czy ręczna?
N045HnV.png
F: ręczna
N045HnV.png
D: Dobrze… zakończyliśmy mini quiz ale przed nami zostały “szybkie pytania na twój temat ”. Jesteś gotowy?
N045HnV.png
F: Zaczynaj :)
N045HnV.png
D: No to zaczynamy;)
N045HnV.png
Ile masz wzrostu?
N045HnV.png
F: dokładnie 178cm
N045HnV.png
D: Jakie masz włosy? (kolor)
N045HnV.png
F: Szatyn :)
N045HnV.png
D: Jaki masz rozmiar buta?
N045HnV.png
F: 42
N045HnV.png
D: Masz rodzeństwo?
N045HnV.png
F: Tak
N045HnV.png
D: Kiedy masz urodziny?
N045HnV.png
F: 11 listopada
N045HnV.png
D: Ile masz rodzeństwa?
N045HnV.png
F: 2 siostry i brat
N045HnV.png
D: Byłeś kiedyś na Podkarpaciu?
N045HnV.png
F: Nie
N045HnV.png
D: Lubisz wątróbkę?
N045HnV.png
F: Lubię
N045HnV.png
D: Jadłeś kiedyś pizze 57cm na 67cm? Bo ja tak:D
N045HnV.png
F: Jadłem mniejsze:D
N045HnV.png
D: Ile liczy twoja rodzina? (Chodzi o mame, tate, Ciebie i rodzeństwo)
N045HnV.png
F: 6 osób
N045HnV.png
D: Masz piegi?
N045HnV.png
F: Nie
N045HnV.png
D: Masz zwierzątko?
N045HnV.png
F: Pies i 2 szczeniaki
N045HnV.png
D: Twój ulubiony owoc?
N045HnV.png
F: Jabłko i banan
N045HnV.png
D: Twoje ulubione zwierzę?
N045HnV.png
F: Kot
N045HnV.png
D: Twoje ulubione warzywo?
N045HnV.png
F: Ziemniak:D
N045HnV.png
D: Lubisz słodycze?
N045HnV.png
F: Jak najbardziej:)
N045HnV.png
D: W tym miejscu kończymy nasz wywiad. Chciałabyś kogoś pozdrowić? I jakbyś mógł do dodaj jakąś nutę do czytania tego wywiadu.
N045HnV.png
F: Pozdrawiam mamę, tatę i rodziców. A tak na poważnie pozdrawiam wszystkich maliversów, w szczególności: Naimada, Fuksiarę, Malinę i Damazego, moich zaufanych ludzi:)
Mike Posner - I Took A Pill In Ibiza (SeeB Remix)
N045HnV.png
D: Może byś chciał kogoś nominować do następnego wywiadu prowadzącego przeze mnie?
N045HnV.png
F: Chętnie dowiedziałbym się paru rzeczy o Naimadzie:D
N045HnV.png
D: @Naimad strzesz się ;) Jeszcze raz dziękuję za spędzony czas;)
N045HnV.png
F: Nie ma sprawy:)
N045HnV.png

Dobrze, to był mój pierwszy wywiad ale myślę, że się spodoba. Jeszcze raz dziękuję @FaQeR za spędzony czas i odpowiednie na moje pytania;) 

Myślę, że to nie będzie mój ostatni wywiad dla CS-MALIVER ;)

  • Lubię to! 6

sygna.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki poprawny ten wywiadzik ale strasznie razi to, że pytanie i odpowiedź są oddzielone tymi paskami, mogłeś zrobić to łącznie kreska, pytanie, odpowiedź, kreska albo w ogóle z tego zrezygnować, bo to sztucznie wydłuża treść(osobiście ominąłem te pytania z wyborami i na pewno masa ludzi zrobi tak samo, bo to raczej mało ciekawe, a i te paski sprawiają, że trzeba się bawić skrolem mocno). Ale plus wpadnie.

  • Lubię to! 1

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Różyk napisał:

Taki poprawny ten wywiadzik ale strasznie razi to, że pytanie i odpowiedź są oddzielone tymi paskami, mogłeś zrobić to łącznie kreska, pytanie, odpowiedź, kreska albo w ogóle z tego zrezygnować, bo to sztucznie wydłuża treść(osobiście ominąłem te pytania z wyborami i na pewno masa ludzi zrobi tak samo, bo to raczej mało ciekawe, a i te paski sprawiają, że trzeba się bawić skrolem mocno). Ale plus wpadnie.

Na następny raz się poprawię ;)

sygna.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę te "szybkie" "krótkie" pytania - ( jakkolwiek je nazywacie ) to aż nie chce mi się czytać całości wywiadu. Nie rozumiem po kiego grzybka umieszczacie je w wywiadach. Chyba dlatego, żeby przedłużyć w jakiś sposób wywiad, bo nie macie pomysłu na kolejne SENSOWNE pytania. 

Wywalić je! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że w inny sposób pokażesz ten wywiad... Te paski... Tak średnio to wygląda :P no ale fajnie było odpowiedzieć na te pytania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.