Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

Podziekowania dla @ireczek


ClubbeR

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem krótko i szczerze: Wczoraj grałem na waszym serwerze, i zdarzyła się sytuacja taka, że musiałem odejść od PC z racji iż "odczuwałem potrzebę". Gdy tylko wróciłem po 15/20 sekundach, napisałem na czacie: "Jj" okazało się że Ireczek mnie kicknął. No cóż, tak bywa. Aczkolwiek gdy zapytałem co on robi i dlaczego mnie kicknął, on nie reagował. Powiedziałem lub napisałem wtedy że jest chyba ślepy, skoro nie widzi na czacie że ktoś pisze "jj" czy coś czy po prostu na Micro mówi że jest... Ponadto otrzymałem za to Bana na czas 3 godzin.
Dziś natomiast, przed kilkoma minutami był sobie gracz jakiś sojtek wokol. No i rzucał co kilka sekund flesha na respie CT po upłynięciu kilku sekund od początku rundy. Powiedziałem mu że jest chyba ślepym idiotą czy skończonym idiotą, po czym szanowny @Ireczek znów mnie zbanował, tym razem na tydzień. A sprawca na Say'u napisał "XD". Dodam jedynie iż ów sojtek wokol pisał że TT wchodziło na respa CT po UPŁYWIE 8/10 SEKUND. Dziękuję za takie przyjęcie na serwer oraz za takie uczciwe podejście do sytuacji. Jestem zaszczycony że mogłem być tak sprawiedliwie potraktowany. 

Dziękuję za stracone kilkanaście godzin życia
ClubbeR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Zastosuj się do wzoru skargi oraz proszę @Ireczek i zabranie głosu. ;)

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bany nie pomagają, nie ma problemu kolego, wyjaśnię tutaj z miejsca całą sytuację.

1. Nie znamy się, co w tym momencie uważam za priorytet.

2. Nie kickowałem Cię, zrobił to yeeee boiiii ツ.

3. Nie jesteśmy bogami. czasami możemy przeoczyć coś na say'u

4. Bana dostałeś nie na 3 godziny, tylko na godzinę.

5. Bana dostałeś za zwyzywanie yeeee boiiii ツ za tego kicka

6. Od zgłaszania typów, rzucających mleko i przeszkadzających w grze, jest u@ a nie wyzywanie na say'u

7. Pierwsza runda dzisiaj jak wszedłem na serwer i musiałem Cię upomnieć. powiedziałem, że kończy mi się cierpliwość

8. Co do twojego podania. Totalnie nie widziałbym przeszkód. Brak doświadczenia nie jest dla mnie żadnym problemem. BA, sam z chęcią wszystkiego bym Cię nauczył. Jednak z takim chamstwem, potokiem wymiocin jaki wylał się z twoich ust, daleko nie zajdziesz. Nie musisz nawet tutaj grać. Totalnie mi zwisa gracz bez odrobiny kultury. Powiem więcej, jeśli Cię więcej nie zobaczę, płakał nie będę. Nie potrzeba nam chamstwa.

9. Nara

 

A co mi tam @edit i dodam coś jeszcze

 

Nie jestem rakiem, idiotą, pierdolonym kurwa głupkiem.

 

A jeszcze mnie naszło. Mam swój honor i nie pozwolę się obrażać

  • Lubię to! 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dziękuję szanownemu panu, za:
a) całkowite zniszczenie nastroju w niedzielę, bo to przykre, jak mnie traktujesz z góry, gdy innych masz "koło tyłka"

B) karanie za coś, co jest popełniane przez większość ludzi na serwerze...
c) szczerze to twój mikrofon wtedy tak trzeszczał że nie było słychać praktycznie niczego

d) słyszałem że Admini mają czat globalny, gdzie mogą pisać zawsze coś i do kogoś, a nie wiem czy to prawda bo jestem "podludziem" "podgraczem" bo nie mam ani cs na steam ani doświadczenia.

e) zaraz po wejściu? hm, faktem jest że jeśli ktoś wyprowadzi mnie z równowagi to potrafię być strasznym chamem, ale wracając do tematu to widocznie wszedłeś w feralnym momencie gdyż bez powodu nikogo nie obrażam, a jeśli tak się dzieje to potrafię się do błędu przyznać. Potwierdzić to może większość osób które mnie znają, w tym mój przyjaciel który kupił u was VIPa tylko dlatego, że spodobał się nam wasz serwer

f) nauczyłbyś? tak, dziękuję za łaskę, wyssany z palca sarkazm i inne tego typu sprawy.  Pokaż mi GDZIE i W KTÓRYM temacie tak napisałeś i DO KOGO, bo chyba tylko do swoich znajomych z reala lub kogoś kto został ci narzucony. Cytując klasyka: "Nie obiecuj, nie obiecuj". 

g) Dostałem wcześniej karę na godzinę? To skąd taki przeskok, że nagle z 1 h [hour] przeskakujesz na 1 w? [week]  

h) Sądzisz że nie jesteście bogami? To dlaczego się tak traktujecie? Dla mnie jesteś zwykłą, chodzącą, "polską" cebulą.

i) Widocznie przyszło się nam pożegnać w niezgodzie, więc z wielkim bólem serca muszę  przyznać, ze nie tylko mi brak kultury, a o kim myślę? Każdym może sobie po poprzedniej wypowiedzi w tym temacie to wywnioskować.

j) sądzę że prędzej @PluszaQ byłby skory mnie czegoś nauczyć bo jako jedyny mnie poparł, jeśli mogę tak to określić. 

k) Miłej majówki, ponieważ jest aktualnie długi weekend ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założę się, że gdybyś chciał pokojowo rozwiązać sprawę, napisałbyś odwołanie od bana, argumentując (trudne słowo, weź słownik) tym, że przesadziłem. Powiem Ci prawdę. Ban na tydzień to faktycznie przesada, ale ty z całych sił starasz się udowodnić, że jednak nie. W dalszym ciągu zamiast przygwoździć ryj do podłogi, nazywasz mnie cebulą. Już Ci mówię dlaczego taki przeskok, jeśli chodzi o czas bana. Z chamem się nie dyskutuje, chama trzeba  wytępić. Pluszaq'owi przybiłem plusa za ten post. jak pisałem wyżej brak doświadczenia to żaden problem. Anulka nasza nauczyła się wszystkiego w 5 minut. Ciebie tutaj nie zniese....

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat twoje zdanie olewam ciepłym moczem. Uważasz że mam być twoim przydupasem za to jak mnie potraktowałeś? Tak to mozesz do vipów na serwerze się odnosić. Ja mam pierwszy przeprosić? Za to jak mnie traktujesz od wczoraj? Z całym szacunkiem, ale albo ci coś odbiło, albo śnisz ze tak będzie. Według mnie można prosić o opinię jakiegoś sensownego Admina, a nie nudnego jak flaki z olejem, buca twojego pokroju, który się co rusz wywyższa nad wszystkich. I mówisz że ja jestem chamem? Cóż, nie wszyscy mnie lubią, ale ludzie którzy mnie lubią, wiedzą, że na szacunek trzeba UMIEĆ sobie ZASŁUŻYĆ, czego ty pewnie nie wiesz.

 

Proszę o opinię któregoś z szanownych Właścicieli, gdyż wypociny tego tam nade mną doprowadzają mnie do ostateczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.