Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

- PRZYJĘTE - CV na redaktora


JEBee

Rekomendowane odpowiedzi

1. sporo wolnego czasu,  Fakt mam szkołę pon-pt ale myślę, że dam radę połączyć obydwie te funkcje.
2. umiejętność współpracy z ludźmi, cierpliwość i systematyczność, Umiem pracować w grupie i podporządkować się jej.
3. biegłe posługiwanie się ortografią, stylistyką, gramatyką j. polskiego, Ortografia jest ok, gorzej z interpunkcją ale to da się nadrobić.
4. minimum 15 - 16 lat, Tak jak napisałem niżej - jest.
5. brak warnów, Nie posiadam
6. minimum 50 postów, Chyba już stuknie :P
7. minimum, ukończony miesiąc z działalnością na sieci. Hymm... No i tu można by się trochę dużo wypowiadać, byłem kiedyś tu na sieci na tym stanowisku od tamtego czasu na pewno mam ukończony miesiąc działalności.
 
 
Imię: Łukasz

Wiek: 16

Staż na forum: Na serwerownie dołączyłem 10 września 2016

Co przemawia za tym, żeby Cię przyjąć (prosimy o dłuższą wypowiedź): Na forum jest mało redaktorów (jeśli wgl jakiś jest), ja się staram i zależy mi na tej posadzie. Wydaje mi się, że moje prace są na dobrym poziomie. Pełniłem tu funkcję redaktora ale pewna sytuacja zmusiła mnie do napisania rezygnacji ( @Malinaa. raczej wie), prace wstawiałem często a użytkownicy byli zadowoleni. Jestem kreatywny (co widać po opowieściach w "dlaczego ja?"). Przede wszystkim pisanie sprawia mi to przyjemność. Ogarniam dodatkowe języki np. angielski i troszkę niemiecki.  

Posiadasz jakieś doświadczenie ? (gazetka szkolna, blog itp.):  Tak jak wyżej - byłem tu redaktorem. W życiu prywatnym jedyne prace które piszę to wypracowania i prace domowe ze szkoły.

Próbny wywiad / news: Wywiadu nie mam ale tu są moje inne prace:

 

  • Lubię to! 1

Znalezione obrazy dla zapytania gif 500x200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że aktywny jesteś w dziale ale tak samo był Tynkarz... zapał miał ogromny, teraz na "urlopie" siedzi.

Żeby tu nie było tak samo. Chęci są ale po dostaniu kolorku ślad po Tobie zaginie. Nie wiem jak pracowałeś wcześniej jako redaktor, oceniam TERAZ, nie to co było.

W każdym bądź razie uważam, że troszkę za wcześnie na podanko. Bez kolorku działasz, więc radzę posiedzieć dłużej i pokazać, że rzeczywiście zapał będzie długotrwały, a nie pięciominutowy. 

Chętnie bym dała TAKA ale z bólem serducha na chwilę obecną jestem na nie... :C 
 

Mam nadzieje, że dalej będziesz aktywny w dziale redakcji i pokażesz, że zasługujesz na rangę. 

  • Lubię to! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale na nie:

Jesteś aktywny, wiek, umiejętności i doświadczenie ale dopiero wróciłeś :/ Napisz podanie na tydzień i będę na tak. Jestem na nie tylko przez tą przerwę którąmiałeś. 

sygna.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że bardzo mnie zaskoczyłeś tym, że momentalnie po powrocie zacząłeś się tak udzielać nie tylko w dziale redakcyjnym. Nie mam pojęcia co było powodem Twojej rezygnacji z tej funkcji jakiś czas temu, ale mam nadzieję, że nic poważnego. 

Jestem za tym, aby dać Ci okres próbny na minimum 2 tygodnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

To i ja się wypowiem. Tak jak moi poprzednicy a zwłaszcza moja zacna żona, zdążyła zauważyć, że każdy na początku się napala a potem nic z tego nie wychodzi.
Starasz się to widać - widać, że wkładasz całego siebie aby wypadło wszystko jak najlepiej.
Moim osobistym zdaniem fajnie gdyby Cie przyjęli.
Tylko najgorsze w tym wszystkim jest to żebyś nie był jak załóżmy kolega wymieniony wcześniej. - Najpierw zapał super fajnie a teraz co ? Nic.
Jeśli czujesz, że dasz radę i będziesz serio wkładał sporo czasu w bycie redaktorem i nie zostawisz tego po paru dniach to jak najbardziej jestem na
tak.

Powodzenia :)

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Tynkarz napisał:

Teraz jest bardzo potrzebny mi redaktor

Tobie potrzebny? Nie jesteś opiekunem redakcji, więc mogłeś napisać, że potrzebujesz jakiegoś współpracownika :P

 

Podzielam zdanie @Annomalia jednak jestem na tak, gdyż obecny redaktor niestety prawie nic nie wprowadził do działu redakcji. Nawet gdyby @JEBee miał tylko na miesiąc przyjść, to i tak w tym czasie zasili forum o kilkanaście nowych tematów, więc będzie co czytać. Wyjątkowa sytuacja, kiedy ktoś co chwilę odchodzi i wraca, a ja jestem na tak, więc korzystaj młodzieży :D

 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Przyjmuje, mam nadzieje, że pace będą dodawane w większym odstępem czasowym jak 3 na 3 dni! Aby się nikomu to nie znudziło. :)

Powodzenia i oby zapału do pracy nie zabrakło. ;) 

  • Lubię to! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
 
Podanie zostało przyjęte!
  • Lubię to! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.