Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

- ODRZUCONE - [Podanie]


koks5

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: koks5
Wiek: 20
DataREJESTRACJI na forumarrow-10x10.png: 2.01.2017
Ile spędzasz dziennie czasu na forumarrow-10x10.png?: siedzę po 12 godzin nawet i więcej na kąpie albo na telefoniearrow-10x10.png
Doświadczenie w ocenianiu: Mam doświadczenie bo na innej sieci siedziałem 5 miesięcy w UBT i wiem jak odróżnić cheatera.
Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: Tak
Byłeś banowany na forumarrow-10x10.png lub serwerze?: Nie
Dlaczego Ty?: Mam doświadczenie bo już byłem i chcę pomóc w rozwoju  sieci i pomóc UBT w wykonywaniu pracy bo nie ma ich dużo.

Coś od siebie: Mam na imię Mateusz Lat 20 lubię grywać w Cs'a 1.6 i w American Truck Simulator

koks5 (1).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

No dobra, może i masz doświadczenie, ale powiedz mi pewną rzecz. Kto zna Cię na forum i byłby w stanie Ci zaufać? Udzielaj się bardziej na forum, bo jak narazie to nawet nie wiem kim jesteś i widzę Cię tutaj może 5 raz zapewne przez to, że się nie udzielasz. Nie masz admina na żadnym serwie ani nic, a moim zdaniem przeskoczyć od razu z użytkownika na BlackListed to niemożliwe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 posty nabite w głosowaniach na serwery. Czyli nie udzielasz się nigdzie indziej.

Na forum jesteś od drugiego stycznia, a wydaje mi się, że osoby, które cię w ogóle kojarzą, to jestem w stanie na palcach jednej ręki policzyć. W skrócie, nie zna cię nikt, lub prawie nikt.

 

W tym momencie,e jedyną rzeczą, która działa na twoją korzyść, są nabite posty. Nic więcej. Nie udzielasz się nigdzie, nie byłeś nawet adminem na żadnym serwerze, nie zgłaszasz nikogo do bl, nie widać cię na SB. Nic, absolutnie nic. I w takiej sytuacji składasz podanie, licząc, że administracja da takie stanowisko osobie, którą śmiem twierdzić, pierwszy raz widzą wypowiadającą się w konkretniejszym temacie.

 

Btw, w te 20 lat też jakoś wątpię...

ddOQGML.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"kąpie" przez to wątpię, że masz 20 lat, takie podstawowe błędy ortograficzne. Siedzę tu miesiąc a ciebie ani razu nie widziałem, jestem na NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś Ty jest? O.o Udzielaj się więcej na forum i daj się poznać, a będę na tak. Na ten moment jestem na nie 

sygna.png.0ebe34fdbb36feb71ea8bb4967022809.png

"Tato ja wyjdę na ludzi, pokaże tylko, że można muzycznie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Podanie słabe, nie przekonuje, nic sie nie rozpisales. 

Kolejne, za wcześnie na takie podanie. Super, ze glosujesz na serwery, ale musisz wnosić coś więcej jak oddanie głosu, aby ludzie mogli Ciebie poznać i aby wiedzieli z kim mają przyjemność. ;)

Chwilowo odrzucam.

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
 
Twoje podanie zostało odrzucone!

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.