Skocz do zawartości

Odwołanie od warna


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

nie jest to odpracowywanie warna, a jedynie odwołanie od niego. Dostałem ostrzeżenie w tym temacie: http://cs-maliver.pl/temat/6302-skarga/

 

Mianowicie chciałbym zobaczyć punkt w regulaminie, który mówi o tym, że w skardze może wypowiadać się tylko skarżący i świadkowie. W takim przypadku proszę o anulowanie warna, gdyż jest on bezpodstawny - jeśli gdzieś jest to zapisane proszę o link do tematu. 

 

5voYNzp.png

 

Skoro trzymamy się regulaminu, to nie wymyślamy sobie punktów w głowie i nie warnujemy za to. Wyraziłem jedynie swoją obiektywną opinie na temat oskarżonego, który ZASTRASZA graczy banem jeśli Ci nie przeleją mu pieniędzy (XDD)

 

 

Pozdrawiam,

Jacek.

 

dx7pGVB.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

  • Właściciel

Spamowanie postami będzie karane warnem lub cofaniem postów. 

Twój post nic nie wniósł do sprawy, nie byłeś ani świadkiem, który miał dowody, ani osobą, która by miała dać tą kasę czy ją odebrać. :)

Może teraz każdy będzie dodawałam wszędzie swoje 3 grosze choć sprawa ich nawet nie będzie dotyczyć? Tak jak jest zapisane, w podaniach na dany serwer również mogą się wypowiadać osoby, które grają i interesują się serwerem, a nie, które mają swoje 3 grosze do wrzucenia.

Dlatego w tym przypadku uznałam to za spam, bo post nic nie wnosi do tematu, tzw "prowo" krążyło od Ciebie cały czas i teraz Ci się udało dostać za to nagrodę!


#zamykam. :) 

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.