Skocz do zawartości

Skarga D-W-K


Maximus

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżyciela : Maximus

Nick oskarżonego : D-W-K

Powód skargi : Notoryczne bluzgi na graczy, obraza graczy i brak szacunku..

Dowody (Screeny/Demko z HLTV) :

| Silver I | *DEAD* SeBiX(x)Pompa :  ciekawe za co ma banowac strike ??
| Master Guardian I | *DEAD* Striker :  po co ci ta topka jak ty slaby jestes
| VIP | | Master Guardian I | *DEAD* D-W-K :  za scrolowanie a za co ?
| VIP | | Master Guardian I | *DEAD* D-W-K :  ja slaby xd jebie cie jak chce bocie a ty
mi ze ja slaby..
| Master Guardian I | *DEAD* Striker :  hahahah
| Silver I | *DEAD* SeBiX(x)Pompa :  a wsumie ban xdd
| VIP | | Master Guardian I | *DEAD* D-W-K :  jebnijsie w czrep
| VIP | | Master Guardian I | *DEAD* Ireczek | na najebia :  a za scrollowanie jest
ban?
| Master Guardian I | *DEAD* Striker :  kampi w 1 miesjcu i wielki kocur :D
| Silver I | *DEAD* SeBiX(x)Pompa :  no
|Bo*N*uS| killed AvoCado with deagle
| VIP | | Master Guardian I | *DEAD* D-W-K :  kurwo odezwal sie scrolujesz pizdo wiec cicho
| Silver I | *DEAD* SeBiX(x)Pompa :  ja??
Tutaj chciałbym pokazać wycinek z konsoli, jak oskarżony obraża graczy bezpodstawnie. Nie pierwszy raz zauważyłem taką  sytuację i chciałbym aby otrzymał on karę za swoje zachowanie.. Nigdy nie tolerowałem takiego zachowania, zważywszy na to, że nie jest on lepszy od innych, a zachowuje się, jak by był tam najważniejszy.
Wyjaśnienia : Wyjaśnienie chyba jest proste i 3 linijki wyżej. Gracz niestosownie zachowuje się na serwerze i jest bardzo wulgarny..
 
 
 Pozdrawiam serdecznie Administrację serwera, miłego dnia :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Pytałem, czy masz coś poza dzisiejszą sytuacją. Za to dostał kicka i to wystarczy. Przy tym byłem, co wskazuje tekst z console. Temat do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest pierwsza sytuacja którą widziałem, więc dostał kicka, tak samo jak striker, który wdał się z nim w bezsensowną dyskusję. Przyjdź, kiedy będziesz miał coś więcej do poewiedzenia. Rozmawialiśmy o tym na steam. Mówiłeś, że masz coś na ten temat. Myślałem, że coś nowego, a ty tylko marnujesz mój i ludzi, którzy będą to czytać czas. Ta sprawa jest zamknięta bo najniższy wymiar kary, możliwy za to wykroczenie został przyznany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga słuszna, nagminnie używa wulgaryzmów i obraża innych graczy na serwerze. Cytując, nie obraża graczy, tylko ich chujowego skilla. Jak się nie uspokoi, dostanie bana na tydzień. Może to da mu trochę do myślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, yeeee boiiii ツ napisał:

Skarga słuszna, nagminnie używa wulgaryzmów i obraża innych graczy na serwerze. Cytując, nie obraża graczy, tylko ich chujowego skilla. Jak się nie uspokoi, dostanie bana na tydzień. Może to da mu trochę do myślenia.

 

 

No to nie wiem, dlaczego jeszcze nie załatwiłeś sprawy;) Jeśli widzisz coś notoryczneho w zachowaniach graczy, dajesz im taką nauczkę, na jaką zasłużyli. Ostatnio na mnie była skarga. Powodem był ban na tydzień za ogół kultury. Skończyło się tak jak widać na załączonym obrazku kilka tematów niżej. Nie ma co dyskutować i rozczulać się nad wyzwiskami. Sam jestem niesamowicie tolerancyjny do przekleństw, wrednego nawet zachowania, ale nie do wyzwisk i chamskiego wjazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro za tą sytuacje został pouczony, a innych nie ma to skargę muszę odrzucić ale na pewno będziemy go teraz mieć na oku i traktować surowo takie występki z jego strony. Mimo wszystko dzięki za zgłoszenie.

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.