Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

- ODRZUCONE - Podanko :D

Elf251

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Elf251
Data rejestracji na forum: 28.03.2016
Ile spędzasz dziennie czasu na forum?: Zależy od dnia, ale tak to wchodzę od 16 do 23
Doświadczenie w ocenianiu: Były Bl na tej i innej sieci, więc myślę ze w miarę dobre 
Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: Tak
Byłeś banowany na forum lub serwerze?: Raczej nie
Dlaczego Ty?: Po prostu chce spróbować jeszcze raz swoich sił, nie ma co się rozpisywać
Coś od siebie: Hmm niektórzy mówią alkoholik, człowiek który mieszka ze Szczecina ( taka wieś z tramwajami ) no kiedyś pływałem teraz obecnie 

jestem w klasie wojskowej 

Elfik lubię Cie i szanuję, ale podanie wcale mnie nie przekonało, do tego twoja aktywność jest znikoma. Wiem, że się nadajesz na te stanowisko, ale prawię Ciebie nie widać (nawet w cs 1.6 masz 3godziny przegrane w przeciągu ostatnich dwóch tygodni, ale tu nie tylko o cs chodzi [bo można siedzieć i nie grać]). Nie potrzebujemy osoby, która będzie tylko przypisana pod działem BL, a osoby, która będzie coś robiła. Ja sam ostatnio mam mało czasu, ale staram się coś robić, zwykle nie ma co bo vequ czuwa. Sorry, ale jestem na nie.

• Lubię to! 1

• 2 tygodnie później...
  • Właściciel

Może jakieś zainteresowanie?

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

Tak jak napisał hang, słaba aktywność na forum, niekiedy Widze Cię tylko chwilke. Plus jest taki, ze byles juz tutaj bł.

Moim zdaniem - popraw aktywność i złóż podanie za jakiś czas, wtedy bede na tak. Na chwilę obecna jestem na nie.

//

*DEAD* Hrabia Monte Christo :  fryta odjebany  ...
*DEAD* Hrabia Monte Christo :  fryta  odpalona  kurwa  na  1000 procent

//

[VIP] yoroshi ~~ : ten fryta to pojebany co wejdzie to opor.

//

[Gold Nova I] Turrok: fajnie odpalony jestes 😄 przez sciane nie widzac mnie dajesz mi glowe

[Gold Nova I] Turrok: niezle ci celownik lata xd
'Turrok' dostal bana na '4 tygodni i 2 dni'. Powod: 'Aim'

//

rsXMaby.jpg.e690845cf68d626f32c344e35b0c0148.jpg  FB_IMG_1567514810098-01_Easy-Resize.com-min.jpg

Również na chwilę obecną jestem na nie.

Aktywność niestety mierna, a szkoda. Posiedź z nami dłużej! Nie raz pisząc na sb wydajesz się sympatyczny.

Jedyny twój minus to właśnie ta aktywność. Poprawisz to będę na tak. :wino:

Cholerka, zupełnie zapomniałem o tym podaniu xd Elfik wiesz, ze Cie kocham ale w tym wypadku jestem na nie. Nie mogę patrzeć na to czy kogoś lubię czy nie. Tutaj potrzeba zaangażowanych osób a ty aktualnie taka osoba nie jesteś. Od napisanie tego podania nie widuje Cię często. Czasem wpadniesz na sb sobie popisać. Pokaz, ze Ci zależy! #menskaMiłość

i2Dfwmb.png

Jestem na nie 

Wszystko jest dobrze tylko na - jest aktywność 

Poprawisz będę na tak 

koks5 (1).jpg

• Właściciel

Wszystko jest napisane wyżej, wykaż się większą aktywnością i wtedy powalcz o stanowisko. ;) 

Twoje podanie zostało odrzucone!

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.