Skocz do zawartości

Rezygnacja


TomaszTenHakier

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Nikt ci laski nie robi jak chcesz to idź 

 

Zobaczymy kto się będzie śmiał jak kupię reklamę :> 50zł na cssetti już jest tylko teraz kupić 

 

Dawajcie mi warny ,niech mnie tu nikt nie lubi ja szczerze to nienawidzę takich osób jak on co nie pomoże w rozwoju serwera tylko by chciał wszystko...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za wypowiedź, ale muszę tutaj jednej osobie coś wygarnąć, bo takiej ściemy nie trawię.

 

Do delikwenta wyżej.

 

Zarzucasz mu, że nic nie pomaga w rozwoju serwera, tylko chciał by wszystko na tacy. Jak składał podanie, to ludzie na serwerze grali. Bo była ponoć reklama. Ponoć, bo kij wie, czy to nie była jakaś bajeczka. Teraz wychodzi, że reklamy nie ma wcale, a dopiero masz ją wykupić. Więc po jakiego grzyba ma grać na serwerze, który po pierwsze świeci pustkami, a po drugie, nawet właściciel, czyli ty, masz go tam, gdzie światło nie dochodzi? Nie ma tam reklamy, podpiętego gt i hltv. Nie ma tak na prawdę nic. Po chuj się bierzesz za stawianie serwera, skoro nie masz o tym zielonego pojęcia? A później zarzucasz adminom, że cię kopnęli w dupę i sobie poszli gdzie indziej. Skoro właściciel ma w nosie serwer, to i admini go będą mieli. Przykład idzie z góry, pamiętaj...

ddOQGML.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

@Johny Nawalony już skończ. Zacznij się zajmować serwerem, a nie dziwisz się, że ludzie odchodzą bo serwer to jakaś szopka.

Do końca tygodnia ma być HLTV oraz BANS, więcej upominać o to nie będę + reklama ma być zakupiona, bo co nas obchodzi, że masz środki na koncie jak serwer pusty i aż szkoda slotów.

Rangę odbieram, mam nadzieje, że tak czy siak zostaniesz z nami i będziesz wpadać na serwery. ;)

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.