Skocz do zawartości

StaryBunny

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!!!

 

Wychodzę do Was z inicjatywą w postaci konkursu.

Na czym ten konkurs miałby polegać? Tak jak w temacie, konkurs polega na zostaniu graczem miesiąca Naszej sieci!

Wytłumaczę zasady:

 

- pod tym postem będziecie wrzucać screeny z naszych serwerów, z Waszymi statystykami

- osoba z największą różnicą między zabójstwami a zgonami wygrywa :)

- konkurs będzie odbywał się cyklicznie co miesiąc

- jedna osoba może wygrać raz na trzy miesiące ( nie chce przypadku gdzie tylko jedna osoba wygrywa)

- screeny można wrzucać z całego miesiąca ( teraz macie tylko ten tydzień :D Czas do 31 maja)

- zakazane jest oszukiwanie ( haxy i przerabianie screenów surowo zakazane! Za haxy banik a za przerobienie WARN!!! To zabawa i macie się bawić! )

- screeny będą brane pod uwagę tylko wtedy kiedy na serwerze będzie minimum 6 osób

- pod screenem należy podać serwer, datę i godzinę zrobienia screena ( weryfikacja prawdziwości zdjątka )

Wzór:
 

Cytuj

 

- data i godzina:

- serwer:

- screeny:

 

 

Teraz chyba najlepsze dla Was!

 

NAGRODY:

Wygrywa tylko jedna osoba. Jest to konkurs na gracza miesiąca więc to logiczne (chyba).

Zwycięzca zdobywa unikalną rangę "Gracz miesiąca" oraz losową nagrodę wybraną przeze mnie ( nie będzie to crap, więc spokojnie ;) )

 

To tyle ode mnie. Reszta zależy do Was.

Ruszajcie po fragi!!

  • Lubię to! 6

i2Dfwmb.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za udział! Nie sądziłem, że frekwencja będzie, aż taka wielka!! Chciałbym podziękować wszystkim ... trzem (sorry za słowo ale kurwa! ), trzem osobom!!! Serio? Za samą gre możecie dostać coś za darmo, za coś co robicie dla przyjemności. Ale co tam. Wasza sprawa.

 

Przejdźmy do milszej części tego posta.

 

Tymtyryrym!!!!!! Zwycięzcą zostaje @James. Wielkie gratulacje!

Po rangę zgłoś się do @Malinaa. a po nagrodę "rzeczową" do mnie.

Przeciwnika miałeś godnego :D Fakt, pierwszy screen niebyłby zaliczony, gdyż liczone były od 21 maja nie wcześniej ;) Ale poprawiłeś swój wynik i chwała :)

Być może zorganizuję na kolejny miesiąc, a być może nie. Muszę to przemyśleć czy jest sens na tej Sieci organizować jakieś konkursy.

  • Lubię to! 3

i2Dfwmb.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.