Skocz do zawartości

- ODRZUCONE -Podanie


Dominiś

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Dominiś

Wiek: 20+

Data rejestracji na forum:  13 maj

Ile spędzasz dziennie czasu na forum?: Myślę, że do 3-4 godzin.

Doświadczenie w ocenianiu: Gram na wysokim poziomie, więc wiem jak gra osoba, która potrafi strzelać, a jak odpalony cheater.

Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: Oczywiście.

Byłeś banowany na forum lub serwerze?: Nie

Dlaczego Ty?: Myślę, że jestem odpowiednią osobą na to stanowisko. Mam wieloletnie doświadczenie i żadne z podanych tutaj obowiązków nie są mi obce.

Coś od siebie: Kliknij tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadziwię Was pewnie swoją wypowiedzią! Z przykrością muszę powiedzieć, że jestem na nie. Dlaczego pewnie zapytacie. Po lekturze, którą pewnie większość z Was przeczytała, Dominik idealnie pasuje na to stanowisko. Być może, ale ja nie czytałem hyh. Przejdę do konkretów.

2 godziny temu, Dominiś napisał:

Data rejestracji na forum:  13 maj

Pod reklame sieci. Taaaaa. Aktywny tak naprawdę od kilku dni.

 

2 godziny temu, Dominiś napisał:

Byłeś banowany na forum lub serwerze?: Nie

Nie byłeś, bo nie grasz na Naszych serwerach ot co.

 

Tak naprawdę nie znamy Cię. Nie wiemy jaką jesteś osobą i czy można Ci zaufać, żeby dać dostęp do bansów. Pokaż, że Ci zależy i za jakiś czas, jak Cię lepiej poznamy złóż podanie ponownie, wtedy można pomyśleć. Teraz jest zdecydowanie za wcześnie. Sorry, ale jestem na nie.

  • Lubię to! 6

i2Dfwmb.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Ja niestety zgadzam się z Bunnym, ale z drugiej strony można dać Ci szansę, także mam stosunek obojętny :)
Fakt jesteś bardzo ogarniętym człowiekiem, miły i dogadanym, ale siedzisz z nami krótko mimo, że Ts i tak dalej. Do Bl trzeba mieć trochę zaufania :)
Moim zdaniem nie musisz grać na wysokim poziomie, aby ocenić czy ktoś ma Haksy czy nie.
Doświadczenie jest bardzo przydatne, aczkolwiek zaufanie i dogadanie z ludźmi ważniejsze :D

Także Malina mnie i tak zabije, bo masz moje pół na pół ;)

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja się wypowiem. Początkowo byłem na tak, jednak czytając post Bunny'ego zacząłem mieć wątpliwości. Jesteś z nami dość krótko i nie dałeś się jeszcze dobrze poznać. Prawdę mówiąc to nie wiem czy w ogóle jest potrzebny kolejny członek blacklisted. Biorąc pod uwagę fakt, że na serwerach jest ac, który robi swoje, to nie ma aż tak dużo pracy. Z resztą admini też mogą dawać ub. Podsumowując, jestem na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru się rozpisywać, więc napiszę dosyć krótko ;)

Byłbym gotów dać Ci szansę gdybym widział jakiekolwiek starania, piszesz same ''śmieciowe'' posty. 

 

Cytuj

Doświadczenie w ocenianiu: Gram na wysokim poziomie, więc wiem jak gra osoba, która potrafi strzelać, a jak odpalony cheater.

Jest wiele dobrych graczy, a gdy przychodzi co do czego to gówno potrafią, przykładem jest pewien BL, który miał kilkuletnie ''doświadczenie'', a robił błąd za błędem. Więc sugerując się, że potrafisz rozpoznać czita od dobrego gracza bo jesteś dobrym grajkiem jest chujowym porównaniem. Tyś chyba innych czitów poza typowym aim'em czy wh nie widzioł. Tyle ode mnie.

Podanie mnie nijak nie przekonało. Nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Za dużo głosów niegatywnych. Super, ze do nas doszliscie ale trzeba też pokazać swoje zaangażowanie na daną posadę. :) Chwilowo muszę odrzucić. 

 

sl6Lp8l.png

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.