Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

#30 - Wywiad z Misią!


Mrs.Fuksiara

Rekomendowane odpowiedzi

  • Junior Administrator
Darmowy hosting zdjęć i obrazków

Dziś naszym gościem będzie kobieta o dużych i pięknych oczach...

Przed wami @Misia

Misia jest z nami od 26 Maja 2016r.
 

Redaktor: @Mrs.Fuksiara
Mistrzyni przytulania: @Misia

Witam Misiu!
Dziękuję, że zgodziłaś się odpowiedzieć na moje pytania.:) Na początek wypadałoby się przedstawić, a więc jak masz na imię, ile masz lat i skąd pochodzisz?

 

Witam!

Zmusiłaś mnie, a nie się zgodziłam, pójdę z tym do płokułatuły zobaczysz ! ;p

I nawet anonimowości się nie da przy Tobie utrzymać.

Na imię mam Ewelina, w tym roku kończę 22 lata. Pochodzę z małej wioski Biała Niżna, która znajduje się w województwie małopolskim. 

 

Jak widzimy Ewelinka groźna. :) Opowiesz nam coś o swoim miejscu zamieszkania?

 

Ja nie jestem groźna, po prostu się bronię :D
Biała Niżna jest wsią położoną w dolinie rzeki Biała. Otacza ją kilka wzgórz. Jest tutaj pięknie, można wybrać się na grzyby. Dużo osób kojarzy naszą miejscowość z racji tego, że mamy tu klasztor, w którym siostra leczy ziołami i naprawdę dużo osób z całej Polski korzysta z jej usług. Jednak jeśli chodzi o coś do zwiedzania to trzeba się wybrać w okoliczne miejsca ;)

 

Ciekawie. Czym się aktualnie zajmujesz? Pracujesz gdzieś czy może jednak studia i nauka?

 

Aktualnie studiuję ekonomię w PWSZ w Nowym Sączu, dokładnie to zarządzanie projektami. A jeśli chodzi o pracę to od 3 lipca do 11 sierpnia odbywałam praktykę w Urzędzie Gminy w Grybowie.

 

Ucz się ucz! Czym się interesujesz? Jakie masz hobby?

 

Interesuje się książkami, muzyką, strzelectwem, grami komputerowymi. Jednak moją największą miłością jest żużel - Unia Tarnów <3

 

Masz ulubioną książkę, jak tak to jaką? :) Masz swojego ulubionego zawodnika z Unii? :D

 

Nie mam ulubionej książki, przeczytałam ich wiele i każdą z nich lubię :D

Na chwilę obecną moim ulubionym zawodnikiem Unii jest Mikkel Michelsen <3

Darmowy hosting zdjęć i obrazków

 

A teraz cofnijmy się do czasów, gdy byłaś małym brzdącem. Masz ulubioną, bądź miałaś bajkę/wieczorynkę?

 

Jeśli chodzi o moje ulubione bajki które mogłabym oglądać godzinami to są takie dwie: Tabaluga oraz Chojrak tchórzliwy pies.

 

Tabaluga bajka, którą chyba każdy zna. Jakie było Twoje największe marzenie, będąc dzieckiem? Kim chciałaś zostać?

 

Jako dziecko chciałam zostać elektrykiem jak mój tata. Często jeździłam z nim na jakieś naprawy i zawsze mi się to podobało. 

A marzenie? Zawsze chciałam mieć pieska, co zostało do dzisiaj jako jedno z wielu które mam. 

 

Mało wymagające marzenie i bardzo realne, na pewno się spełni! Masz chłopaka/dziewczynę? Jaki jest Twój typ? Co musi posiadać dana osoba, jakieś szczególne cechy z charakteru, bądź wyglądu?

 

Spełni się jak wyprowadzę się z domu.
Może mam, może nie mam, tajemnica :P
Mój typ to kochany, pomocny, troskliwy, wesoły, żebym się przy nim czuła bezpiecznie. Jeśli chodzi on wygląd to jedynym z wymaganych rzeczy jest wzrost, musi być wyższy ode mnie co raczej nie jest trudne do spełnienia, bo mam 156 cm wzrostu :P

 

Tajemnicza kobieta z Ciebie :>. Jak zaczęła się Twoja przygoda z Cs'em? Masz jeszcze jakieś ulubione gry oprócz Cs'a?

 

Są rzeczy, o których niektórzy nie muszą wiedzieć. Moja przygoda z CS'em zaczęła się przez kolegów. Ciągle mówili o tej grze więc z koleżanką stwierdziłyśmy, że też chcemy pograć więc pobrali nam wszystko i oto jesteśmy :D Oprócz CS'a lubię jeszcze WOT'a, Paladins, LOL'a, Mortal Combat, Just Dance, Resident Evil tez mi się spodobał i ogólnie takie strzelanki 'śmiszne' :D

 

Dobrze, a teraz przejdźmy do Maliver i Twojego Nicku. Skąd pomysł na nick Misia?

 

Nick się wziął stąd, że część znajomych mówiła na mnie Mała a część Misia jednak Misia bardziej się przyjęła i tak zostało. Nie będę na siłę pseudonimu zmieniać. Chociaż teraz większość ludzi mówi na mnie Wredota i nie wiem, czy się nie przechrzczę xd

 

Rozumiem. Jak zaczęła się Twoja przygoda z Maliver? Jak tutaj trafiłaś?

 

Trafiłam tutaj przez panią, którą zna na pewno większość jak nie wszyscy. Mowa tutaj o Sysi. Grałyśmy kiedyś razem na jakimś serwerze, może Maliversów, może nie, nie pamiętam i zaprosiła mnie do znajomych na steam. Po jakimś czasie wysłała mi wiadomość z linkiem do forum, żebym wbiła to z ciekawości weszłam, spodobało mi się więc zostałam. 

 

To miło z jej strony. Chciałabyś pełnić jakąś funkcję na Maliver? Jak tak, to jaką i dlaczego.

 

Niee, nie potrzebuję żadnej funkcji tutaj. Maliversami zajmują się już odpowiedni ludzie. Ewentualnie jak znowu zacznę grać, bo po wypadku mi ciężko wysiedzieć, to może wystartuję na admina serwera ;)

 

Okej, więc zapraszamy i czekamy :).

 

A teraz pięć szybkich pytań:

 

Masz rodzeństwo?

Mam brata młodszego i kochanego.
Ulubiony kolor?

Błękitny.
Co najbardziej lubisz jeść?

Banany.
Przyjaźń czy miłość?

Przyjaźń.
Co wolisz: Przyjemna praca i niskie zarobki czy trudna praca i wysokie zarobki?

Przyjemna praca i niskie zarobki. 

 

Chcesz kogoś nominować do następnego wywiadu? 

 

Oczywiście. Chciałabym nominować pana @Kapi0988 :D

 

Okej! Teraz czas na pozdrowienia. Kogo chciałabyś pozdrowić?

 

Chciałabym pozdrowić wszystkich którzy czytają ten wywiad :D

 

Ja również pozdrawiam wszystkich maliversiaków :wub:

Dziękuję za wywiad, trochę długo to trwało, ale wyszło! 

 

Co się nie da jak się da! :D Również dziękuję :D

 

Mam nadzieję, że Wam się podobało.
Miłego dnia lub wieczoru!

 

 

  • Lubię to! 4
  • Super! 2

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie, to wywiad mi się podoba jest bardzo fajny, ale postaraj się wstawiać znaki interpunkcyjne na końcu zadania. :D Wielki plus dla Ciebie, ponieważ ten wywiad jest super! 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Znalazłam tylko 1 literówkę i czasem znaki interpunkcyjne zjadasz. :D Wywiad fajny ale sama wiesz, że krótki troszkę. Plusa zostawiam. ^_^

  • Lubię to! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Junior Administrator

redakcja1.png.aabf6b4e6ccf52123d3dce4163

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.