Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

POMOCY ! STEAM..


HeadCutter

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.......................

Dziś rano odinstalowałem steam i chciałem sobie na nowo zainstalować i normalnie daje next nexta akcept itp i wyskakuje : close steam continue instalation a mam tylko 2 rzeczy związane z steamie w  medadżer i tam jes u szczegóły steam.exe i nie mmoge go zamknac.. operacja nie moze byc wykonana i jeszcze mam

w  zakladce uruchomiane SteamServerBrowse i tam mam tylko wylacz i wlacz to i to probowalem proszee prosze plz pomocy !!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Junior Administrator

Zrestartuj komputer i spróbuj jeszcze raz zamknąć przez menager. Prawdopodobnie komp Ci nałapał jakiś błedów. Posprawdzaj jeszcze foldery tam gdzie miałeś zainstalowanego steama i usuń 'resztki' ręcznie. Może coś pomoże, a jak nie to pewnie czeka Cię stawianie systemu od nowa ;). Chyba, że coś pokombinujesz potem.

 

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Po pierwsze musisz być adm. na kompie bo inaczej niczego nie zrobisz. Kwestia druga to antywirus. Wyłącz go całkowicie na moment instalowania steam, bo często się zdarza że one go blokują. Mam nadzieję, że to pomoże. tylko pamiętaj musisz go wyłączyć całkowicie, bo inaczej może on nadal blokować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.