Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

Zamienie


^DizZy^

Rekomendowane odpowiedzi

Przedmiot:Steam z grami Counter-strike 1.6 , Counter-strike Condition Zero, Condition zero Deleted scenes i 5euro na koncie 
Zamienię na:Za steam z grą cs 1.6 
Opis:Może być nabitych trochę godzin ale nie musi
Kontakt:GG:61442011 lub pw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę w to, że chłopak chce z takimi grami steam'a zamienić na steama z tą samą grą pod pretekstem bana na jednym z serwerów, bo niby koledzy grają.
Bądźcie ostrożni, bo w łatwy sposób może swojego steama odzyskać, jeśli ma pierwszego maila, jakiś cd-key gry, którą zakupił lub kod PSC. Jeśli Wy nie macie to raczej swojego nie odzyskacie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Dominiś napisał:

Nie wierzę w to, że chłopak chce z takimi grami steam'a zamienić na steama z tą samą grą pod pretekstem bana na jednym z serwerów, bo niby koledzy grają.
Bądźcie ostrożni, bo w łatwy sposób może Waszego steama odzyskać, jeśli ma pierwszego maila, jakiś cd-key gry, którą zakupił lub kod PSC. Jeśli Wy nie macie to raczej swojego nie odzyskacie. 

Powiem tak nie jestem z takich co okradają innych po prostu chcę uczciwie się zamienić i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ^DizZy^ napisał:

Powiem tak nie jestem z takich co okradają innych po prostu chcę uczciwie się zamienić i tyle

Nie łatwiej jest poprosić o ub na tym serwerze na którym rzekomo dostałeś bana? Wymiana steam nie jest taka łatwa, bo istnieje wysokie ryzyko utraty konta po zamianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzelam, że to 5€ było doładowywane w jakiś cudowny sposób, który nazywa się PSC bądź karta Visa. Więc, bez urazy, ale nie pierdol głupot, że nie jesteś z takich co okradają, bo ściemą tutaj wali na kilometr...

 

  • Lubię to! 1

ddOQGML.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.