Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

Skarga na Mody


papito

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżyciela: logout
Nick oskarżonego: @Mody [t]

 

Powód skargi: Wszedłem na dd2, zauważyłem, że pewien gracz o nicku killer klatkuje - biegał z pingiem 200, klatkuje to mało powiedziane, on się teleportował co 2 metry. Napisałem na u@ raz, później zapytałem się na u@ ile razy mam pisać, żeby zrozumiał. Postawa admina mnie zdziwiła bo odesłał mnie od razu na forum, abym pisał skargę. Brzydko zapytam, to po chuja ten admin? żeby pilnował tylko coś co sie dzieje w okół jego dupy? Raczej jest po to aby trzymać porządek na serwerze i żeby każdemu dobrze się grało. Jak chciał tak robię, skarga jest.

 

Dowody (Screeny/Demko z HLTV): dowody dam, jeżeli Mody będzie się upierał.

 

Proponowana kara: Jestem człowiekiem, który nie trzyma w swoim gronie debili jednym słowiem więc byłbym za degradacją, ale ja stosuję rygor, więc pewnie z waszej strony skończy się upomnieniem. 
Wyjaśnienia: Dziękuje, dobranoc. Już wolę pograć na innym dd2, niż wśród osób, których nie da się zabić, bo są niewidzialni co 2sekundy. ;) A admin ma wyjebane jajca.

 

Tak liczę się z ostrzeżeniem, pisząc to, ale nie będę szczędzić słów.

@Malinaa.

//załączam dowody

 

d55a9cea3c303.jpg

 

e3bbb58dce61e.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Dowody tak czy siak mają być dołączone, abym mogła normalnie sprawdzić skargę.

Czekam @Mody [t] na komentarz.

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne ze się zgodzę kazałem mu ją napisać Malino :) Ale te jego słowa cos tam w stosunku co do admina były nie jakie to po 1 a po 2 nawet tego nie widziałem bo zalewałem zęba wiec praktycznie nic nie robiłem :) Przyjmuje i przepraszam :) a do cb to jesli ci sie cos nie podoba pokaż jakim ty jesteś adminem xd:)A nie kolego tutaj dodajesz kilka swoich słów a i Ps dodam ci ze to ja go zbanowałem a nie james żebyś potem nie płakał <3 <3 <3 ;# 

Mody.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mody [t] napisał:

Jasne ze się zgodzę kazałem mu ją napisać Malino :) Ale te jego słowa cos tam w stosunku co do admina byly nie jakie to po 1 a po 2 nawet tego nie widziałem bo zalewałem zęba wiec praktycznie nic nie robiłem :) Przyjmuje i przepraszam :) a do cb to jesli ci sie cos nie podoba pokaż jakim ty jesteś adminem xd:)

Już swoje pokazałem ;) więc nie cwaniakuj teraz. Było odpisać, że nie zauważyłeś co pisałem, bym napisał to samo, a nie żebym skargę pisał i ty dopiero teraz tutaj w tym temacie piszesz, że przeoczyłeś te zgłoszenie. Bądźmy dorośli (tak może sam tego nie pokazuję, ale byłoby prościej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doczytaj bo edytowałem :) 

za drugim razem zobaczyłem wiec nie potrzebne Halo ale no jesli tak uważasz i potwierdzasz moje słowa jestem bardzo wdzieczny :) Po co dowody jak wiem że tak było :) ja wiem swoje co robiłem i że nie widziałem za przeproszeniem (kur*De ) nie mam oczów wszędzie ! i nie jestem jedynym adminem :) wiec każdemu sie zdarzy <3 

 

Mody.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mody [t] napisał:

Doczytaj bo edytowałem :) 

za drugim razem zobaczyłem wiec nie potrzebne Halo ale no jesli tak uważasz i potwierdzasz moje słowa jestem bardzo wdzieczny :)

 

te emotki i serduszka sobie oszczędź bo czuję się jakbym pisał z dzieckiem, które dopiero rozpoczęło naukę w gimnazjum. A jesteś tylko rok młodszy. 

Tak zbanowałeś go, po tym jak napisałem do Jamsa na u@ jak wszedł żeby się go pozbył to od razu go wyprzedziłeś, może dlatego, że ktoś patrzył - tego nie wiem.

 

Proszę o zamknięcie tematu, a Ciebie mody o okazywanie większej dojrzałości, bo niejeden 15 latek jest dojrzalszy. Nie odpisuj, to nie jest dział do przepros

 

/ Odpowiedź do posta niżej. Zacznij składać poprawnie i rozumnie zdania, bo ciężko to ogarnąć. Bez odbioru. @Mody [t]

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zgodzę się , Kolego własnie zobaczyłem wiadomość która kierowałeś to zrobiłem to . Ale nie z względu takiego żeby james widział tylko takiego że nie widziałem wcześniej :) Kolego potwierdzam ja nie mam oczu w dupie i tak skupiam się na innych sprawach :) a nie tylko na jednej ! :) 

A z resztą temat zamkniety :) 

 

Mody.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.