Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

Poznaj mnie :##


Dabster

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Kieruje ten post do osób co chcą mnie poznać, coś o mnie wiedzieć,

żebym później nie słyszał, że nic o mnie nie wiecie. 

To wstęp jest, także zaczynamy.

1.

Nazywam się Zbyszek. Mieszkam w Chełmie w woj. Lubelskim. Uczęszczam do Zespołu Szkół Zawodowych nr 5 ( teraz szkoła będzie zmieniać nazwę) na profil Technik Teleinformatyk,

jestem obecnie w 3 klasie  i jestem po pierwszej kwalifikacji E-15. Zapomniałem dodać, tego roku i tego miesiąca skończyłem 18 lat 5 sierpnia. Jeśli chodzi o związki, to tak mam dziewczynę. Z moją dziewczyną jestem od 07.06.2016 roku :P także z tej części zakończymy i pójdziemy dalej.

 

2.

Moje zainteresowania to:

a) Piłka nożna. W wieku 14-15 lat grałem w Klubie blisko 7 miesięcy grałem, bo kontuzja kolan wyeliminowała mnie z gry.

b ) MMA. Trenuje MMA już od 2 lat także od 2015 roku z przerwami, bez żadnych osiągnięć to jest tylko dla mnie, jako zabawa, by tylko ktoś obił mi mordę i żebym poznawał nowych ludzi. Jest to nawet moja pasja, z którą nic nie wiążę. To jest tylko zabicie czasu pomiędzy czasem wolnym, szkołą, domem oraz Klaudią.

c) Bieganie. Lubię biegać, daje mi to wielką ulgę, biegam od 4 klasy podstawowej po mieście dla Siebie, a podczas szkoły jak mnie na zawody wziąć chcieli to pożyczyłem usztywniać na kolano, że nie mogę wystartować, też moja taka pasja.

d) Coś tam trochę Informatyki, bo chcę iść później na kurs IT. Posiadam całe łóżko (to te miejsce na pościel bla bla bla ) rzeczy, płyty główne, zasilacze, stacje dysków, procesory, ramy, matryce, klawiatury, myszki, odbiornik satelitarny jako rozszerzenie PCI do PC, chipsety i inne duperele.

e) Ortografia, tak może dziwne wam się to wyda, ale mam dysortografię od 1 klasy podstawowej, mało widać, bo staram się jak najmniej popełniać błędów.

f) Ciekawski świata oraz zwierząt, lubię oglądać discovery i takie tam różne programy.

 

3.

Moja historia z cs'em, kiedy się zaczęła? Nie pamiętam i nie interesuję mnie to nawet. Wymienię tylko te sieci, które są upadłe i moje zajmowane tak stanowiska.

a) Csbets.pl to była moja pierwsza sieć, na której byłem bardzo długo blisko rok. Nie miałem wtedy dużego pojęcia co i jak,  ale zaczynałem tam od admina na serwerze bf2, później redaktor, unban-team, moderator. Wtedy dostałem awans na Global Moderatora (po jakimś pół roku), 3 miesiące później dostałem awans na j@. Co się stało, że mnie tam nie ma? Niby miałem przyjaciela na tej sieci, ale tak na prawdę była sprzedajną szmatą na rangi. Kolega z jeszcze dawniejszej sieci poprosił mnie o pomoc z amxbans'em bez żadnej rangi. No zgodziłem się pomogłem, a potem co? Zostałem zbanowany na forum, pod zarzutami zniszczenia owej sieci, a tak na prawdę chodziło o coś innego no ale cóż nie wnikam w to, zostałem zbanowany na forum na serwerach, ale miałem kolegę co odbanował mnie serwerach i więcej mnie tam nie było, chyba, że wkurwiać Mateosa jeśli ktoś go zna. 

 

 

b ) Just-Frags.eu jeśli chodzi o tą sieć zaczynałem także od admina bf2 lel dobra fazka. Tak to zaczynałem od serwerów i adminowania, potem zaczęły się wywiady i gazetki więc zyskałem rangę redaktor. Wyskoczyłem później z podaniem na Unban-team dostałem się. Gdy byłem na Unban-teamie złożyłem podanie na multi admina dostałem tą rangę. No pomyślałem, jestem aktywny, posty są, aktywny użytkownik shoutboxa, dużo propozycji, lubiany i ogarnięty, więc jeb jeb na moderatora się dostałem (brawo ja wiem wiem) później globalek oraz opiekun Unban-teamu. po jakimś czasie może 3 miesiące zostałem awansowany na j@ forum. To była moja ostatnia ranga na tej sieci ponieważ upadła i skończyłem  na forum jako Junior Admin z bardzo dobrą ekipą, z którą zawsze jest kontakt. Byłem na Just-Frags.eu ponad rok i czułem się tam dobrze ;)

 

To tyle z mojego doświadczenia takiego długotrwałego, bo takie krótko trwałe to:

miałem serwer mixowy

admini

pomoce małe przy serwerach

pomoce przy forach małe drobne porady

mam także stronę na Facebook'u lecz nie korzystam z niej ze względu tematyki.

4.

Jestem osobą aktywną oraz komunikatywną. Jeśli ktoś będzie chciał dogadać się ze mną ja dogadam się z nim. Przyjazny, agresywny, miły, ogarnięty, "dorosły"

Co jeszcze mogę wam powiedzieć? Słucham wszystkiego co wpadnie mi w ucho, nie ma takiego wymogu co miałbym słuchać.

Mam steam'a z cs'em od 2k8 .

Przegrane prawie 2100 godzin.

Powiedzmy tyle.

 

Dzięki za przeczytanie mojej lektury o mnie ! 

Strzałka! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

  • Junior Administrator

Elko!

  • Lubię to! 1

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy na sieci!

  • Lubię to! 1

//

*DEAD* Hrabia Monte Christo :  fryta odjebany  ...
*DEAD* Hrabia Monte Christo :  fryta  odpalona  kurwa  na  1000 procent

//

[VIP] yoroshi ~~ : ten fryta to pojebany co wejdzie to opor.

//

[Gold Nova I] Turrok: fajnie odpalony jestes 😄 przez sciane nie widzac mnie dajesz mi glowe

[Gold Nova I] Turrok: niezle ci celownik lata xd
'Turrok' dostal bana na '4 tygodni i 2 dni'. Powod: 'Aim'

//

rsXMaby.jpg.e690845cf68d626f32c344e35b0c0148.jpg  FB_IMG_1567514810098-01_Easy-Resize.com-min.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.