Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

- ODRZUCONE -mano admin?


mano1920

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:Dominik
Nick:mano
Wiek:21
Link do gametrackera: https://www.gametracker.com/player/MANO/91.224.117.74:27395/
Link do banid-a: http://banid.pl/kto?to=0:1:87813714
Dlaczego chciałbyś zostać Adminem?: Odkąd zacząłem grać na serwerze zauważyłem że aktywność adminów nie jest zadowalająca wiem że każdy gra w miarę swoich możliwości czasowych, lecz jednak sądzę że pomoc z mojej strony się przyda, byłem adminem na wielu serwerowniach także nie chwaląc się jestem znany (tak sądzę) jestem również ogarniętym graczem jak i człowiekiem a co najważniejsze dojrzałym. Grać będę póki co na non steam ale to się zmieni mam nadzieję w następnym tygodniu więc myślę że to nie problem. Jestem świadom tego że nie spełniam wszystkich warunków mianowicie czas spędzony na serwerze jak i na forum ale wszystko jest do zrobienia zapewniam że nadrobię wszystko ponieważ jestem na tygodniowym urlopie ;)
Mikrofon(TAK/NIE):Tak
Czy miałeś kiedyś Admina?:Żeby to na jednym serwerze XDD
Czy umiesz obsługiwać Menu Admina?:Tak
Znajomość Komend Amxx?(0-10):9/10
Akceptujesz regulamin?(TAK/NIE):Owszem
Coś o sobie: No to tak jestem Dominik mam 21 lat pochodzę z górnego śląska mianowicie z miejscowości Siemianowice Śląskie gram w tą grę już długi czas z 12 lat xd lecz z przerwami bo pojawiła się gra League OF Legends, CS: GO jak wiele innych.
Płatność:Przelew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.