Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

#1 Pytanie na Dziś


Mrs.Fuksiara

Rekomendowane odpowiedzi

  • Junior Administrator
 
 
Niebieski.png.c5d5a740a1a6b07b9d6f2a43dd
Jak spędziliście wakacje 2017? Mieliście jakieś ciekawe przygody?

 

Propozycja od:@Destruktor

 

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Wakacje spędziłam leniuchując. :D Ostatnie moje wakacje przed jakąś poważniejszą pracą i magisterką, trzeba było się wyleniuchować do tzw. BÓLU!

Pare wypadów na jakieś picie, jeziorko oraz kilka mniejszych podróży na jakieś zakupy czy pyszną kawkę. :) 

  • Super! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku miałem 3 miesiące wakacji, bo był remont szkół. Ale jeśli właśnie chodzi o wakacje to minęły tak szybko, że nawet nie wiem kiedy :/ Czy chodzi o jakieś przygody w tym roku, hmmm... nie na tych wakacjach nie miałem jakiś super przygód.

  • Super! 1

sygna.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wakacje spędziłem w pracy XDD codziennie brudny w smarach i olejach ;c teraz tak bedzie wygladac moje zycie 

XDDd

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale jak wszystkie poprzednie. Nie ma się za bardzo czym chwalić:v Chyba większość tego czasu spędziłem oglądając filmy albo yt xd 

  • Lubię to! 1
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Hmm.. Ja sama osobiście spędziłam w domu, pracowałam trochę, oczywiście dużo jadłam :wub: Nic ciekawego.

*Nie ma to jak odpowiadać na pytanie zadane przez siebie no, ale trzeba.

  • Lubię to! 1
  • Super! 1

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 wyjazdy w Czechy, mnóstwo imprez i dwie przygody.

Gdzieś w granicach godziny 20 postanowiłam z kumplami i kumpelami pójść na plażę. Byłam w stanie podchmielowym i wpadłam na genialny pomysł, aby wejść na wieżę ratowników. Trochę ciężko było, bo mam te 163 cm wzrostu, a odległość między szczebelkami od drabinki wynosi z 60 cm :/ Ale to tam szczegół. Wchodzę do góry, patrzę, a tam na zewnętrznej ścianie pająk sobie stoi. Jestem arachnofobką i z reguły mam tak, że jeśli pająk jest ode mnie w "bezpiecznej odległości" to w 99% przypadkach zabijam go. No i zdjęłam sandałka, lecz ten mały szatanus był dosyć daleko, więc musiałam się wychylić tak, że nie dotykałam podłoża i "leżałam" tułowiem na ścianie. Celuję (po alkoholu troszkę ciężej to idzie), przymierzam, oceniam siłę do wielkości pająka, ręka w górę i ... sru w dół. Tak, spadłam z wieży na kręgosłup. Leżę tak sobie, podbiegają znajomi, pytają czy wszystko okej, a ja pokazuję im małą kropkę na wieży i mówię, że "Musiałam zabić tego skurw*syna" :D 

Druga sytuacja mniej komiczna, ale pokazująca kobiecą solidarność. Jestem dosyć wrażliwą osobą, ale szczególnie, gdy ginie ktoś, kto zrobił wiele dobrego w swoim życiu. Może wiecie, może nie, ale Linkin Park kończy swoją działalność, gdyż Chester Bennington (dotychczasowy wokalista zespołu) popełnił samobójstwo. To było w dniu 20 lipca b.r. Byłam wtedy w Czechach w hotelu. Oglądałam wieczorne wiadomości, a tam główny temat to "Zemřel zpěvák kapely Linkin Park". Zainteresowałam się tematem i zamurowało mnie, bo lubiłam go, często czytałam o nim, jak i słuchałam jego wywiadów. Podziwiałam go ze względu na dobroć, charyzmę, optymizm i humor. Rano z kolei leciał program biograficzny o nim. Pokazywali, jakim był człowiekiem i takie tam. Podczas przerwy na reklamy wyszłam z pokoju z łzawiącymi oczami, bo chciałam sobie kupić słodycze w sklepiku (najlepsza rzecz na smutek!). Wbijam, patrzę, a tam kolejka 3 kobiet, które również płakały. Pytałam ich dlaczego, odpowiadali, że Chester zemřel (umarł). Finał był taki, że w czwórkę siedziałyśmy w moim pokoju, kontynuując oglądanie i szlochanie wraz z 2 kartonami ciastek, 7 paczkami chipsów i moim kebabem. Coś pięknie smutnego :D 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.