Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

#32-Wywiad z Dabsterem!


Kalmar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Dzisiejszego dnia naszym gościem jest jakże wspaniały bokser a mianowicie @Dabster.

 Redaktor:@Kalmar

 Spoko ziomek:@Dabster

Może na początek by się Pan przedstawił.Jak się Pan nazywa i krótko coś o sobie powiedział.

Nazywam się Zbyszek. Mam 18 lat i mieszkam w Chełmie w woj. Lubelskim. Chodzę do szkoły, której nazwy nie wymienię bo nie znam na profil Technik Teleinformatyk. Lubię biegać, ćwiczyć mma i K1 oraz spędzać czas z dziewczyną.

Ciekawe, sztuki walki i pewnie super chłopak. A inne dziewczyny mogą tylko pozazdrościć Klaudii.

A z okazji, że już się zaczęła szkoła to cieczy się Pan z powrotu do szkoły. Jaki jest Pana ulubiony przedmiot?

Mi ta szkoła lata, czy ona jest, czy jej nie ma. Nigdy mi szkoła nie przeszkadzała. Historia, ale lubię zawodowe swoje, o których nie mam co się rozpisywać, bo tylko w większości mój kierunek lub informatyk zrozumie to :3

Oczywiście rozumiem. 

Mam Pan może jakieś zwierzątko albo jakie najbardziej lubi?

Mam psa(Spike),świnkę morską(Nel),rybkę (Noname), chomika (Noname) oraz królika (Lucy).

Jaki jest Pana ulubiony kolor?

Ulubiony kolor to raczej niebieski.

Co Pan lubi robić w wolnym czasie?

W wolnym czasie lubię biegać, grać, siedzieć z Klaudią, trenować mma.

Dobrze a może teraz takie 6 szybkich pytań:

1.McDonalds czy KFC?

Nie jadam tam, wole kebsa.

2.Jakie lody byś zjadł truskawkowe czy czekoladowe?

Czekoladowe.

3.Do kina czy do teatru?

Kino.

4.Wiosna,Lato,Jesień,Zima?

Każda oprócz jesieni.

5.Pies czy Kot?

Pies.

6.Trampki czy Adidasy?

Adidasy.

Też wole czasem zjeść sobie kebsa.

Dobrze, myślę wywiad można już skończyć , więc bardzo dziękuję za zgodzenie się na przeprowadzenie wywiadu i może na koniec chciałbyś kogoś pozdrowić?

Pyknijmy sobie pozdrowienia dla Ramziego, co siedzi ze mną na ts'ie, @Fotomontaż oraz @Mody [t].

Ok tak, więc tym miłym akcentem kończymy ten wywiad.

 

Może wywiad nie jest zbyt długi ale to był mój pierwszy raz i starałem się jak mogłem aby dobrze wyszedł. Mam nadzieję na to, że będą pozytywne opinie i będę się z nich cieszył a z zastrzeżeń będę wyciągał jakieś nauki i z każdym następnym wywiadem będzie mi coraz lepiej szło.

  • Lubię to! 4

e527aea53040e.png.f864c09ca3377dee8d25817056679829.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz zostać redaktorem to powinieneś się domyślić, że to nie jest tylko robienie wywiadów. Jeśli wcześniej wykonywałeś jakieś prace i masz w nich doświadczenie np. w pisaniu artykułów, news'ów, felietonów itd. to mogłeś wykminić coś, na czym się znasz i pokazać się z jak najlepszej strony, bo pierwsze wrażenie jest najważniejsze, a Tobie ono niestety nie wyszło. 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. @Kalmar osobiście? Wywiad mi się słabo podobał. Jeśli chcesz iść na redaktora, formułuj lepsze pytania. Zaczynałem jeden temat, a Ty od razu z nim uciekałeś, co mnie irytowało. Jak "Redaktor" musisz rozwijać swoje wypowiedzi, ze względu na to, że jeśli zadasz mi dzień pytań które są mało rozpisane o mnie wywiad będzie żmudny. Moje podanie na moderatora wydaje mi się dłuższe. Chodzi tu o to, że jeśli pytasz powiedzmy gdzie mieszkam, zapytaj zawsze co jest ciekawego w tym mieście. Zawsze staraj się rozwijać wypowiedź, bo jeśli ja odpowiem Ci na pytanie i Ty dasz kolejne to nie jest w sumie dobry wywiad, bo nie jesteś dociekliwy, a u redaktora to jest dobra sprawa.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

redakcja1.png.aabf6b4e6ccf52123d3dce4163

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.