Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

#5 Pytanie na Dziś


Mrs.Fuksiara

Rekomendowane odpowiedzi

  • Junior Administrator

Zielony.png.7ee7f0849da5a0a8aabdc62c2184

Gdybyś mógł/mogła odwiedzić każdy kraj na świecie, gdzie byś pojechał/a?
*Możecie również napisać, dlaczego wybraliście akurat ten kraj.

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiszpania, za to, że jestem dużym fanem piłki nożnej i moim drugim ulubionym klubem jest Real Madryt to bym chciał zwiedzić stadion Realu :)

 

  • Super! 1

sygna.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał się wybrać do państwa Tanzania [Afryka], a dokładniej na wyspę Zanzibar. Chciałbym ją odwiedzić z uwagi na sporą ilość oglądanych filmów z tego miejsca i chciałbym sprawdzić na własnej skórze panujący tam klimat oraz tamtejszych mieszkańców.

  • Super! 1

oanHYvt.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także chciał bym się wybrać do tak zwanej zony, a dokładnie do Prypeci z powodu iż kocham klimaty postapo a bardziej klimatycznego miejsca jak opuszczone miasto w którym mieszkało aż 50k ludzi chyba obecnie niema. 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze chciałem polecieć na Hawaje a dokładniej do stolicy czyli do Honolulu aby se małpy postraszyć xd. A tak na serio to zawsze chciałem wylądować na jakiejś  tropikalnej wyspie.

  • Super! 1

e527aea53040e.png.f864c09ca3377dee8d25817056679829.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Japonia - bo anime, ciekawi mnie ich kultura, nowoczesne rozwiązania

Norwegia - noc polarna na Norwegii to coś niezwykłego. Przez 6 miesięcy jest non stop "widno", dodatkowo piękne szczyty górskie i te wysokie zarobki xd 

Korea Południowa - nie jest to moje marzenie, no ale dużo się mówi o tym kraju i zawsze by się można wybrać :D 

 

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.