Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

#6 Pytanie na Dziś


Mrs.Fuksiara

Rekomendowane odpowiedzi

  • Junior Administrator

59af00c837830_Zty.png.8915d580932900d4d1

W jakie gry graliście najczęściej w dzieciństwie?
 

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cs 1.6 xd ale to już w późnym dzieciństwie że tak powiem :D A tak to crash bandicot czy jakoś tak, na ps;p jeszcze jedna była gra tez na ps co się taką jaszczurką chodziło, nie pamiętam nazwy ale też dużo grałem:D Po za tym gta te starsze itp... sporo tego było xd 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, jak przed pójściem do przedszkola lub 1 klasy podstawówko (dokładnie nie pamiętam) grałem w Sniper Elite 1945 Berlin :D zawsze na multiku grałem, bo SIĘ BAŁEM GRAĆ NA BOTY, tak... :śmiech:  a z innych gier?? Hmmm... Pet Race :D Splinter Cell Chaos Theory, który nadal posiadam i Driver Parallel Lines, to są bardziej mi te znane z dzieciństwa :D

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dzieciństwie różne były.. jakaś wyścigówka na ps1 hugo ale to jak mialem 3-4 lata :P do dziś pamiętam haha ... 101 dalmatyńczyków też świetna gra i do teraz gram...

 

moją ulubioną co naprawdę mi się spodobała za dziecka gdzie przeszedłem z 10 razy każdą część było Spyro :P a najbardziej lubie 3 część do teraz ...

dlaczego ? gra daję więcej niż tylko przechodzenie plansz ... poza tym zbieranie kryształów  za które wykupywało się zwierzęta typu kangura czy tygrysa aby przejść na inną mapę i tam przejść misje poboczne czyli

podstawowe misje tak że zbierając diamenty ,,, na 3 części oczywiście się zabiło królową co kiedyś skradła 100 smoczych jaj na początku gry :D 

 

reszta części tak jak ta jest bardzo fajna zalecam można w tę grę zagrać również na pc :P każda z tych części opowiada historię i to jest w tej grze najlepsze <3 <3

 

serdecznie pozdrawiam :P 

 

zostaw Plusik jeśli tak że jesteś smoczofanem :D zbieraj diamenty to i w realnym życiu będziesz bogaty/ta :D a tak że przypomnieliście mi o tej wspaniałej grze i właśnie ją pobieram z torrenta :D 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość gier z pegazusa na emulatorze na stacjonarce. A do tego Gothic 1 i 2, Max Payne(przekozacka misja w klubie Ragnarock, spać po niej nie mogłem) i ukochane Star Wars Rogue Squadron 3D. Po drodze się jeszcze AoE 2 przewinęło

  • Super! 1

ddOQGML.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jejciu ale pytanie ;d troszku tego było więc może zacznę od gier przeglądarkowych mianowicie pierwsza z nich to chyba była Plemiona ( każdy chyba zna) następnie był BiteFight w co do dziś gram :P, shakes fidget, spartcus. Gry RPG... Mu Online, Metin, League of legend dzo dziś gram ;d, lost of haos, każda wersja kanter strajka... pffff dużo tego było XDD

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Simsy, Cs 1.6, Mario, Gry na Pegazusie *O*, Pes <3!

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.