Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

Poradnik dobrej znajomości


piekna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pięknie, ale nie tak pięknie jak ja!

 

UWAGA! Dzisiejszy temat będzie bardziej poważny niż wesoły ( :o ?????), aczkolwiek nic nie obiecuję :D 

 

Chcielibyście pozyskać dobre relacje z wpływową osobą np. kierownikiem, szefem, przełożonym? Chcielibyście bliżej poznać jakąś laskę / laska i zrobić na kimś dobre wrażenie? Chcecie szybciej zdobyć czyjeś zaufanie? Czytajcie dalej!

 

 

Jak zacząć??

Załóżmy, że spodobała Ci się kasjerka w jakimś mniejszym sklepie. Na początku dobrze jest, abyś chodził tam przynajmniej raz na 2 dni. Dlaczego? Jeżeli często spotykamy jakąś osobę, a praktycznie w ogóle jej nie znamy, to mimo tego powoli przyzwyczajamy się do niej - rośnie zaufanie, zmniejsza się nieśmiałość i dzięki temu łatwiej będzie przełamać "pierwsze lody", nie mówiąc o tym, że jeśli wpadniesz jej / jemu w oko to zacznie o Tobie rozmawiać podczas spotkań ze znajomymi. Ten "sposób" działa zawsze i na każdego i jestem przekonana, że przynajmniej raz w życiu mieliście taką sytuację, ale nigdy nie zwróciliście na nią uwagi. 

 

Co dalej??

Podsłuchuj, porozmawiaj z innymi osobami na temat kasjerki i staraj się dowiedzieć jak najwięcej o jej zainteresowaniach, nawykach, preferencjach, może nawet problemach. Dla przykładu - poznałeś ją, już przełamaliście ten "pierwszy raz". Dowiadujesz się, że Julka (dajmy jej tak na imię) codziennie po pracy pije piwko, po czym udaje się na spacer po parku, gdzie krąży ze smutną miną. Gdy będzie kończyła pracę, przynieś jej piwo i powiedz, że "Proszę bardzo, dobry trunek po ciężkim dniu. Idziesz się może przejść nad jeziorko? Potrzebuję trochę ciszy, a Ty wydajesz się osobą, której towarzystwo to najlepsze, co mnie dzisiaj spotka". Po co to? Nie trzeba być ładnym, aby wydawać się atrakcyjnym w czyichś oczach. Wystarczy, że druga osoba będzie miała wspólne zainteresowania co Ty oraz będzie doskonale rozumiała Twój obecny stan. Serio, to wystarczy. Jeśli spotkacie śliczną dziewczynę / przystojnego chłopaka to ten ich wygląd zewnętrzny przyciągnie Was tylko na chwilkę. Nie wierzycie? Ile razy chętniej pisaliście z kimś, kto wiedział, kto to jest Raito albo Maciek z klanu? Pewnie nie raz i przez nie jedną noc.

 

Co jeszcze może pomóc?

Statystycznie są 3 najbardziej pożądane cechy u innych osób - inteligencja, poczucie humoru i CHARYZMA. Działa ona na ludzi jak magnez na metal. Co to znaczy być charyzmatycznym? Takowa osóbka wprowadza niecodzienne, lecz praktyczne rozwiązania, nie przejmuje się zdaniem innych na swój temat, rozumie potrzeby ludzkie i wykorzystuje je w relacjach z ludźmi. Dla przykładu - na ostatnim ognisku w szkole frekwencja mojej klasy wynosiła 100%, pomimo, że jest nas 23, nie każdy ma blisko do szkoły oraz pogoda nie sprzyjała. W czasie ogniska nosiliśmy ręczniki przywiązane do pasa oraz chusty na głowach jako znak jedności i zgranej ekipy. Po wszystkim wsiedliśmy w swoje kartony i odjechaliśmy w siną dal. Dziecinne? Może troszkę, ale jest to niezwykłe i dlatego ludzie się tym interesują. 

 

Zapraszam do przetestowania tego co opisałam wyżej. Podałam jedynie przykłady zastosowań, jednakże możecie tego użyć, aby być zauważalnym w firmie, a z pewnością szef o Was nie zapomni podczas ważnych spotkań oraz przyznawania podwyżek (sprawdzone!) :D 

 

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Uhuhu, ale mi się przyjemnie czytało... Wygląd przeminie, charakter pozostanie :wub: Awww... Więcej takich poradników życiowych! :loves:

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie za bardzo wiem jak to skomentować, bo dla mnie to nic nowego, a wręcz oczywiste sprawy. :)

Czekam na kolejne teksty. ^_^

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.