Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

all_talk


mano1920

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

A info to jak? Szczerze dla mnie nie jest to dobry pomysł, jest to typowy serwer do gry zespołowej, szybciej jest powiedzieć info jak napisać. ;) Dlatego osobiście bym zostawiła tak jak jest. :)

Jak ktoś nie umie zmutowac a nie ma admina to osoba, która specjalnie się drze czy wyzywa przeszkadza już całemu serwerowi. 

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

także jestem za dodaniem tego pluginu :P podaje się info słownie lub pisemnie i później można gadać sobie z każdym ^_^ to wątpię by zawadzało, a jak ktoś nie chce słuchać dodać opcje /mute ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie da się połączyć infa z późniejszą rozmowa z all. Sory ale grałem już na nie jedynym serwerze i te pluginy współgrają że sobą jak się nie mylę chyba że jest jeden połączony. Jestem na tak! 

6lTyscp_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&f

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co wy macie za problem... chodzi ci o słyszenie 2 teamu jak jest się na Dead tak by można było bedac w TT gadac z CT tak ?

 

no to przecież to już jest... ja normalnie gadam i slysze wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Szaq napisał:

nie wiem co wy macie za problem... chodzi ci o słyszenie 2 teamu jak jest się na Dead tak by można było bedac w TT gadac z CT tak ?

 

no to przecież to już jest... ja normalnie gadam i slysze wszystkich

To Ty chyba jesteś Bogiem bo ja tak nie mam ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Szaq napisał:

nie wiem co wy macie za problem... chodzi ci o słyszenie 2 teamu jak jest się na Dead tak by można było bedac w TT gadac z CT tak ?

 

no to przecież to już jest... ja normalnie gadam i slysze wszystkich

Co najwyżej możesz pisać ze wszystkimi xd 

A co do propozycji jestem za :D

A jak ktoś nie chce kogoś słuchać to w czym problem wejść w listę graczy i zmutować daną osobę ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.