Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

- PRZYJĘTE - Podejście drugie, mano


mano1920

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Dominik
Nick: mano
Wiek: 21
Link do gametrackera: https://www.gametracker.com/player/MANO/91.224.117.74:27395/
Link do banid-a: non/steam poki co
Dlaczego chciałbyś zostać Adminem?: Chciałbym zostać admin gdyż widzę że aktywność innych adminów nie powala (nie chcę tu nikogo obrażać każdy gra na miarę swoich możliwości czasowych), chcę zostać tym adminem żeby w jakimś stopniu pomóc utrzymać porządek, kulturę, i przyjemność gry na naszym serwerze co jak wszyscy wiemy jest priorytetem w dalszym rozwoju naszej serwerowni.
Mikrofon(TAK/NIE):Tak
Czy miałeś kiedyś Admina?: Tak nie raz
Czy umiesz obsługiwać Menu Admina?: Tak
Znajomość Komend Amxx?(0-10):9/10
Akceptujesz regulamin?(TAK/NIE):Oczywiście
Coś o sobie: Cześć jestem Dominik mam 21 lat pochodzę z Katowic a dokładnie z Siemianowic Śląskich jestem osobą dojrzałą, kulturalną, dobrze dogaduję się z graczami jak i adminami, bardzo szybko się uczę oraz mam bardzo dobre doświadczenie w byciu administratorem. Moje zainteresowania to głownie gastronomia, sport, e-sport, rap, muzyka, polityka.
Płatność: Przelew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktywność w miarę możliwości i nie wątpię w to, że się zwiększy w przypadku przyjęcia podania. 

Składka jest, doświadczenie.. 

Wydajesz się być ogarnięty nawet po przeczytaniu samego podania i przez to też jestem na tak. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak tylko z racji tego że adminów brakuje z tego co słyszę (mniej gram pracuje w dzień w trybie trzy zmianowym ) A tak poza tym 

+Jest skladka

+Jest doświadczenie 

+Ogarnięcie 

+Aktywność wzrosła 

-Minusem jest brak steam

Podsumowując na Tak

 

6lTyscp_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&f

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.