Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

- ODRZUCONE -Szaq na Black'a?


Szaq

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Szaq
Wiek: 18 wiosen <3
Data rejestracji na forum: 05.09.2017 21:30 gdzieś koło tego
Ile spędzasz dziennie czasu na forum?:

dość sporo chyba że mam teorię :P tak od 4-10h w wolne dni do 15 nawet ;) (można powiedzieć że cały dzień z przerwami) 
Doświadczenie w ocenianiu:

10/10 .. pełniłem funkcję ubs/sędzi/blacklisted juz 5/6 lat gdzie 4 lata z tego na stanowisku Opiekuna
Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?:

A bez tego można być UBS ? :D Oczywiście że tak :).
Byłeś banowany na forum lub serwerze?:

Na naszym jeszcze mi się nie przytrafiło ;) ale kto wie komu na myśl sprawi że Szaq ze statami 18/1 wali na WH

Dlaczego Ty?:

No cóż... posiadam dość spore można powiedzieć że profesjonalne doświadczenie w ocenie demek czy Screenów... pełniłem funkcję nie wiele razy
lecz przez dłuższy okres czasu
na 1 rzut oka jest tylko 1 BlackListed na forum więc kieruję się w tym kierunku puki są jeszcze wolne miejsca :P

Coś od siebie:

Zacznę może od przypuszczeń a skończę na dokładnych wyjaśnieniach....

Otórz tymczasowo można powiedzieć że nie ma potrzeby szukać więcej jak 1/3 UBS/BlackListed czy i też Sędziów... powodem jest 
nie mała ale i dość faktowna ilość graczy na dzień... dość dużo robi tak że plugin banujący za OpenGL czy Leis ... można powiedzieć
że od ponad 80% z banów wykonuje plugin (automat) ale co będzie jeśli serwery się z czasem zapełnią ? 23/23 na DD2 19/19 na Go Mod
czy 12/12 na AWP? wtedy lecz będzie dość sporo próśb o ub za kulturę czy niesłusznego bana a ten 1 UBS będzie offline? H@ tak że może
ale moim zdaniem po to są ludzie na tym stanowisku by H@/HA/SA nie musieli się tym zajmować czyż bym nie miał racji? na czas
teraźniejszy tylko tyle mam do powiedzenia ;)

 

Kontakt:

Forum - http://cs-maliver.pl/profil/3172-szaq/
Steam - http://steamcommunity.com/id/SzaqDD2/
TS3 - w godzinach 9-15/16
GG - 52990922
Whatsapp - 015166194865

 

Pozdro mordki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ja jestem w stanie dac szanse.

James też ma pracę i czasem ja czy Rozyk dajemy unbany, aby ludzie nie musieli długo czekać. 

@James można dac koledze jakieś demko i zobaczyć jak rozpisuje. :P

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Dac szanse, siedzi z nami i sie stara, dogadany, miły, coś tam wie :P

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Wspierający

Wiecie co jak Malinka mu ufa, to czemu nie? Jak sama napisała nie zawsze każdy ma czas na ub a nowa osoba na pewno pomoże wszystkim ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Analizujac wczesniejsze podania zauwazylam, ze nigdy nie zdazylo sie, aby ktos z tak krotkim stazem dostal sie na tak znaczaca posade. Racja w tym, ze zrobil dobre pierwsze wrazenie, ale sadze, ze trzeba jeszcze poczekac z podjeciem decyzji tym bardziej, ze nie jest on nawet adminem, wiec zaufania u uzytkownikow zbytnio nie ma. Dlatego na razie jestem na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem za daniem szansy. Trzeba próbować nowych rzeczy :śmiech: (to wcale nie jest aluzja :X) Dajcie mu jakieś demo do rozpiski i się zobaczy jak to ogranie. Mimo krótkiego stażu na forum, można dać szansę (o ile się sprwadzi).

  • Lubię to! 1

i2Dfwmb.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a ja jestem na nie ^^ jest tutaj zaledwie 9 dni i chcecie dać mu dostęp do bansa? Według mnie to jest zabawne, ja składałem z podobnym stażem na redaktora/opiekuna fb to mnie nie przyjęto ^_^ ale nie moja sieć. Za krótki staż, patrząc na inne podania, to jest okazem wśród innych :P. Według mnie odpada ale to jest wasza decyzja :3  No i tego "póki co" a nie "puki"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo osoba zostanie przetestowana, każdy może napisać na swój temat wiele dobrego, nie zawsze coś co jest prawdą,

więc podaniem za bardzo się nie sugeruję.

Jeżeli zdasz ten tzw. test, to proponuję administracji, aby dać Szaq'owi okres próbny - 2 tyg.  

 

 

//Po wglądzie w jego rozpiski jestem na wielkie NIE. 

 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Chwilowo podanie muszę odrzucić. 

Tak jak sam wiesz, musisz przypomniec sobie rozpisywanie demek. ;)

Złóż podanie ponownie jak nadrobisz to. ;)

 

sl6Lp8l.png

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.