Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

Propozycja :D


MoonLight

Rekomendowane odpowiedzi

Co wy na to, aby dodać inną odsłonę mapki de_dust2 ?

Np. de_duzt2

Link do mapki: https://gamebanana.com/maps/183176

Moim zdaniem było by to jakieś urozmaicenie. :D

 

Prosiłbym żeby każda osoba grająca na serwie się wypowiedziała. ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Ta propozycja wpłynęła by na tyle negatywnie, że ludzie którzy grają lat x na tym serwerze po prostu by uciekli.

NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie pojęcie o klasyku? Wnioskuję po waszych wypowiedziach na temat klasycznego dd2, że nie macie pojęcia o czym mówicie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Czarnulka napisał:

Macie pojęcie o klasyku? Wnioskuję po waszych wypowiedziach na temat klasycznego dd2, że nie macie pojęcia o czym mówicie :D

Klasyczny Serwer DD2 zawsze był,jest i będzie to de_dust2

 

dlatego nazywa się to OnlyDD2... inne mapy zostały zrobione przez graczy a DD2 przez współpracowników (twórców)  gry CS 1.6.... ty raczej nie masz pojęcia co znaczy klasyk skoro takie masz zdanie.

 

Owszem.. to tak że jest mapa dust czy dust2... ale przerobiona... to jest to samo jak ty byś grała w pirackie gry a ja oryginalnych .. czy ty ns a ja steam na przykładzie ... nie zrozumiesz to nie moja wina..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Szaq napisał:

Klasyczny Serwer DD2 zawsze był,jest i będzie to de_dust2

 

dlatego nazywa się to OnlyDD2... inne mapy zostały zrobione przez graczy a DD2 przez współpracowników (twórców)  gry CS 1.6.... ty raczej nie masz pojęcia co znaczy klasyk skoro takie masz zdanie.

 

Owszem.. to tak że jest mapa dust czy dust2... ale przerobiona... to jest to samo jak ty byś grała w pirackie gry a ja oryginalnych .. czy ty ns a ja steam na przykładzie ... nie zrozumiesz to nie moja wina..

Geniusz :hahaha: troszkę się ośmieszyłeś w tym momencie :P Skoro twierdzisz, że serwer, który ma tyle pierdół w sobie i ma się nijak do klasycznego dd2 bo uważasz, iż wystarczy wrzucić mapę odd2 to ja nie mam pytań, hah. Pozdrawiam Dżepetto! 

 

Co do propozycji, mimo, że już nie grywam to mapka mi się podoba, ale nie twórzcie z cyrku jeszcze większego :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mieszane uczucia co do tego pomysłu no ale ludzie grają na tym serwerze, bo jest ten klasyczny dust. No w 60% jestem na nie.

sygna.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Oczy bolą jak tutaj czytam niektóre wypowiedzi. 

Zostaje tak jak jest, widac ludzie nie chcą zmian. :)

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.