Skocz do zawartości

Przenikanie

Tominter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Często irytuje nas ktoś kto blokuje w naszym teamie (ustawić trzeba na swój team plugin). Moja propozycja jest taka aby wgrać cos takiego ze można przeniknąć przez swoją drużynę i wtedy jak chce się przejść przez gracza on staje się polprzezroczysty. 

Linka: https://amxx.pl/topic/123533-team-semiclip-przenikanie-przez-graczy/

Jak coś sory za błędy pisze z pracy na tel

6lTyscp_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&f

• Odpowiedzi 8
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

O to moim zdaniem chodzi ... klasyczny serwer na klasycznej mapie... owszem czasem denerwuje takie blokowanie nie cb ani mnie tylko ... lecz połowę graczy... ale ten plugin zabiera dobre 40 fps z serwera

to już nie tylko o fps chodzi ale też i o całą grę... serwer jest podstawowy jak w normalnym życiu można tak to powiedzieć... 

ja jestem w większości to na nie... choć nie powiem że nie chciał bym sam tego pluginu :D 

Na nie, przy mapach marudzicie na "klasycznego dusta" a teraz chcecie zmiany wprowadzać, bo przeszkadza, że ktoś blokuje? Po to jest mikrofon by powiedzieć by zszedł z drogi :P

Siema, Elo, Nie Dam, Nie Mam, Nie Pomogę, Nie Umiem, Nie Idę,

Nie Chcę,Nie Robię, Też Mnie Okradli, Nie Wiem, Nie chce mi się.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Regulamin Polityka prywatności Warunki użytkowania Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.