Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

- ODBANOWANY - ub Zrogowaciała Niedźwiedzica


mati84235

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:Zrogowaciała Niedźwiedzica

Steam id lub IP: STEAM_6 : 1 : 116165830

Serwer:csgomod

Data bana:dzisiaj przed chwila

Wycinek z konsoli:[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! 
[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. 
[AMXBans] Zbanowany Nick : Zrogowaciała Niedźwiedzica 
[AMXBans] Powod : ' Wallhack ' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Cs-Maliver.pl 
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_6 : 1 : 116165830 ' 
[AMXBans] Twoje IP : ' 83.24.125.49 ' 
[AMXBans] =============================================== 

Screeny, lub demko (spakowane w paczkę .rar i wrzucone na hosting):http://f1.hltv.org.pl/srv46245/HLTV-1709161638-de_westwood.dem.zip

nie dostałem ss ani demka .

Prosze o odbanowanie iz zostalem zbanowany nie slusznie . Widac ze admin dostał rage przenosil sie z teamu do teamu itd.  dodam iz co runde robilem praktycznie to samo i jestem doswiadczonym graczem.  Dodam IŻ W PEWYCH SYTUACJACH jak ta nad saloonem grałem na słuch .

Edit1 jestem na telefonie i nie wiem o jakie akcje tak w 99% chodzi ale jeśli chodzi o to że ct cały czas skraca hotel i wybiega na mida przy naszym respie co rundę to chyba co rundę będę się tam ich spodziewał nieprawdaż?  Dodatkowo jeśli chodzi o akcje w hotelu gdzie typ się czaił wydaje mi się że oddał strzał tak? Czy nie?  Jeśli strzelił mój t8 to myślałem że to enemy i sprawdziłem skąd mógł strzelać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

  • Junior Administrator

@Speeder @ISuzzy Mam do was gorącą prośbę, jeżeli nie jesteście pewni róbcie ss'y, bo walicie bany po 2-3 akcjach i zadowoleni, jeżeli nie potraficie zachować kultury na serwerze oraz ogarnąć serwera, to nie potrzebuje adminów, którzy każdego podejrzanego będą wywalać za WH bez rozpisywania demek, a jak już coś to głupie tłumaczenia, że nie macie czasu (tu kieruje się do isuzyy). Jeszcze raz takie coś, a polecicie.
 

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpiska :

-2s przed startem normalnych rund poleciał konfig haxów

-w 2 rundzie tuż przed zgonem widać jak bada ściany gdzie jest przeciwnik gdy go zauważa z bardzo szybką reakcją przeskakuje na jego głwoe niestety ten sie odsuwa

-opuścił gracz grę po 4 rundize pewnie haxy się źle skonfigurowały

-no i teraz wielki powrót w 6minucie i 54 sekundize gry (zaczyna się impreza )

-7 minuta 26 sekunda gracz stoi beczynie czyżby znów jakiś szybki konfig sprawdzenie czy wszystko działa ?

-8minuta 2sekunda bardzo dziwne zauważenie przeciwnika przy szybkim obracaniu się kamery poprostu albo nadludzkie oko albo fart (albo wh )

-8minuta 25 sekunda szybkie spojrzenie na dlugosc mapy bez strachu czy jakiejś kampy poprostu obczaił gdize kto siedzi po czym wesoło poszarżował po fraga w oknie

-9 minuta 20s gracz zobaczył przez podłogę chyba jak przeciwnik biegnie sobie srodkiem mapy

-w 10 minucie gdy gracze powiedzili o wh nagle poziom gry przeszedł na przeciętny z bardzo dobrego gracza

-10 minuta 45sekunda ten joke że niby nie wie ze janik wciąż sedział na wodopoju

-11minuta 30 sekunda niewddzwiedz skacze sobie wesoło i nagle jakgdyby nigdy nic normalnie wcelowuje sie w okno gdzie stoi przeciwnik którego z jej perspektywy widać nei było

-11minuta 59 sekunda ten ochoczy bieg po fraga bez żadnego sprawdzania niczego nie poprostu bieg strzał w słup bo na wh tych słupów nie widać

-12minuta 13sekunda szybki skan budynku odpalenie znów wh i szybkie przejscie i patrzenie idealnie w punkt gdize wyjdize przeciwnik

-12 minuta 30 sekunda ta piękna pogoń za fragiem z śliczną wiedzą gdize i któredy ucieka <3 kocham coś takiego

-13minuta 40 sekunda to chodzenie celownikiem przez ścianę po fragu co prawda to mógłbyć akurat przypadek :D

 

PS: dla jasności nie poszedłem do enemy teamu to jest zwykłe oczernianie mojej osoby byłem na specie i wrzuciłem swój nick w enemy team żeby nikt nie wiedział że sprawdzam

 

Tutaj również oskarżony mówi o akcji na słuch dobrze ok ona mogła być na słuch ale nie gdy ty skakałeś latałeś na spadochronie wtedy na słuch czegoś takiego nei zagrasz

 

chciałbym sie tu odnieść a propo mojego przenoszenia graczy od dziś jeśli będize sytuacja 1 vs 6 obiecuje iż nikogo nie przeniosę gorąco pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.