Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×
Szybka rekrutacja na Redaktora | Grafika | Typera! ×
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT.

- PRZYJĘTE - [Podanie na Opiekuna] Kalmar

Kalmar

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Patryk
Nick: Kalmar
Link do banid: Nie posiadam.
Dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem?: Chciałbym pomóc w rozwoju serwera jak i forum. Mam w głowie parę pomysłów jakby można było trochę urozmaicić grę na serwerze i mam nadzieję, że nie będą takie złe.
Jakiego serwera chciałbyś/byś zostać Opiekunem: Only DD2
Dlaczego akurat tego serwera: Bardzo lubię grać na srewerze Only dd2, więc na tej mapce się czuje najlepiej i jestem też na tym serwerze adminem. 
Czy byłeś kiedyś Opiekunem?: Nie ale szybko się uczę. 
Znajomość amxx i panelu (0-10):6/7
Wsparcie finansowe (TAK/NIE): Tak
Coś o sobie: Mam na imię Patryk. Mam 16 lat. Mieszkam w Warszawie. Chodzę do 3 klasy gimnazjum. Uwielbiam grać w piłkę nożną i w cs'a 1.6.

e527aea53040e.png.f864c09ca3377dee8d25817056679829.png

Młody, ale to juz tu chyba nie ma znaczenia. Osobiscie to nie znam, ale jesli chce sie uczyc, pomagac i moze wspierac nasza siec finansowo to dlaczego nie dac mu szansy jesli i tak jest tam adminem?
Jestem na Tak.

• Lubię to! 1

No niech się chłopak uczy @Steve-O ma rację. 

Zawsze gdzieś trzeba zaczynać!

Na tak:

+wsparcie finansowe

+ zna serwer, gra tam

+ chce się uczyć co jest najważniejsze

• Lubię to! 1

Siema, Elo, Nie Dam, Nie Mam, Nie Pomogę, Nie Umiem, Nie Idę,

Nie Chcę,Nie Robię, Też Mnie Okradli, Nie Wiem, Nie chce mi się.

Jestem na nie.  Sory ale z tego co widzę to mało co działasz na serwerze..  Nie dajesz kicka afk czy ten ping..  Grasz czesto ale twoim obowiązkiem jest ogarnięcie wszystkiego a nie tylko granie. 

Mody.jpg

9 godzin temu, Mody [t] napisał:

Jestem na nie.  Sory ale z tego co widzę to mało co działasz na serwerze..  Nie dajesz kicka afk czy ten ping..  Grasz czesto ale twoim obowiązkiem jest ogarnięcie wszystkiego a nie tylko granie. 

Co ma jedno do drugiego, według Mnie nadaje się na opiekuna, co jak co ale praktycznie jestem teraz cały czas na serwerze i widzę że Kalmar jest na serwerze i ogarnia wszystko mianowicie kulturę, cheaterów, porządek. Jestem jak najbardziej na TAK kolega Kalmar w stu % się nadaje.

• Lubię to! 1

Nie wiem czy wypada, ale dodam cos od siebie. Wczoraj w koncu udalo mi sie pograc w cs'a i akurat wyladowalem na dd2.
Mialem przyjemnosc trafic na Kalmara i moim zdaniem jako admin spisywal sie dobrze i sprawiedliwie.
Mysle, ze nie ma co czekac i dac chlopakowi szanse, bo przynajmniej jest ktos kto sie stara o ta posade.

• Lubię to! 1

• 3 tygodnie później...
  • Właściciel

Odezwę się do Ciebie w najbliższym czasie. :)

1Luh5oV.png

Po odbiór rangi zapraszamy do działu: KLIK!

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.