Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×
Szybka rekrutacja na Redaktora | Grafika | Typera! ×
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT.

- PRZYJĘTE - Warto spróbować ^^

Kapi0988

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Kacperek ^_^

Nick: Kapi0988

Link do banid: http://banid.pl/kto?to=0:0:9941406

Dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem?: Główną rzeczą jest spróbowanie czegoś więcej niż bycie jedynie adminem. Malinie na pewno przyda się nawet najmniejszy pomoc przy prowadzeniu serwera :)

Jakiego serwera chciałbyś/byś zostać Opiekunem: Only AWP 

Dlaczego akurat tego serwera: Gram na nim, jestem tam adminem i dobrze się tam czuję :) 

Czy byłeś kiedyś Opiekunem?: Serwerów cs'a nigdy aczkolwiek prowadziłem kiedyś swoje serwer na innych grach więc wiem z czym to się wiąże.

Znajomość amxx i panelu (0-10): 5,6/10 aczkolwiek szybko się uczę.

Wsparcie finansowe (TAK/NIE): Tak, coś się zawsze znajdzie.

Coś o sobie: Jak wspomniałem wyżej nazywam się Kacper i w niedługim czasie minie mi piętnaście wiosen. Mieszkam w woj. Kujawsko-Pomorskim w niewielkiej miejscowości. Interesuję się grami komputerowymi, motoryzacją [ głównie quady <3 ], turystyką oraz sportem. Lubię sobie pojeździć ze znajomymi, poznawać nowe tereny, jeździć [ chyba wiadomo na czym ] oraz grać na wszelkiej elektronice. Inne to już typowe rzeczy u nastolatka :P 

oanHYvt.png

Co za dużo to nie zdrowo. Wykaż się jako moderator, a potem składaj podania na kolejne ważne funkcje na sieci. Ode mnie nie.

• Lubię to! 3
  • Super! 1

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Pokaż się z dobrej strony jako moderator, potem staraj się o coś więcej. Pokaż, że umiesz i chcesz. Teraz trochę za szybko wyleciałeś z kolejną rangą. To się ceni; zaangażowanie itp, ale czasem warto mierzyć siły na zamiary. Imo, niech zostanie narazie jak jest i najwyżej później można pomyśleć ;) Przykro mi, ale jestem na nie.

• Lubię to! 2
  • Super! 1

i2Dfwmb.png

Zostań przy modku, pokaż aktywność i wtedy weź coś nowego. Na nie.

• Lubię to! 1

Siema, Elo, Nie Dam, Nie Mam, Nie Pomogę, Nie Umiem, Nie Idę,

Nie Chcę,Nie Robię, Też Mnie Okradli, Nie Wiem, Nie chce mi się.

Na nie z tych samych powodow co panowie wyzej. Malina dala Ci duzy kredyt zaufania dajac Ci modka, wiec zamiast znowu sie "zapozyczac" to lepiej splac ten kredyt, a potem lec dalej :D

• Lubię to! 1

Według mnie głupotą jest skreślanie osoby w takiej sytuacji tylko dlatego, że w ostatnim czasie awansowała na jakąś rangę. Może to i moderator, ale bez przesady, nie jest to znowu jakieś trudne do opanowania, a jak chce pomagać jeszcze bardziej i się rozwijać to czemu nie... 

Jestem jak najbardziej na tak. 

• Lubię to! 1

• 2 tygodnie później...
  • Właściciel

Minęło już 2 tygodnie i aktywność nie spadła, więc z czystym sumieniem mogę dać Ci szansę. Odezwij się do mnie i dogadamy się w sprawie Twoich obowiązków. ;)

1Luh5oV.png

Po odbiór rangi zapraszamy do działu: KLIK!

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.