Skocz do zawartości

- ODRZUCONE -Opiekun sebol~


sebol~

Rekomendowane odpowiedzi

  • Fundator
Imię: Sebastian
Wiek: 22
Nick:sebol~
Link do banid:http://banid.pl/kto?to=sebol~
Dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem?:Poniważ chciałbym wam pomóc i myśle że się nadam
Jakiego serwera chciałbyś/byś zostać Opiekunem:Only dd2 
Dlaczego akurat tego serwera:Poniważ spodobał mi się ten serwer lubię grac na only dd2 i pomogę wam go ogarnać 
Czy byłeś kiedyś Opiekunem?:Tak miałem własną sieć nawet 
Znajomość amxx i panelu (0-10):5/10
Wsparcie finansowe (TAK/NIE):Oczywiście 
Coś o sobie:Jestem spokojny do czasu i myślę że mogę mieć u was szansę na zdobycie opiekuna..

 

3sGOnkv.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie.

- Jesteś jeszcze nowy = mało Cię jeszcze znamy = małe zaufanie,

- Mam wątpliwości co do sieci, ale to tylko moje przeczucia,

- nie potrafiłeś nawet hasła wpisać do vipa, także marnie widzę twoje działania w pluginach, 

- jest już 3 opiekunów także więcej moim zdaniem nie potrzeba.

 

Jako admin też możesz bardzo pomóc ogarniać serwer i myślę, że na razie przy tym powinieneś zostać. 

oanHYvt.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega wyżej, hm czytałam na chatbox jak zadałeś pytanie jaką komendę się wpisuje w console by mieć admina + vipa, więc wątpię że poradziłbyś sobie na stanowisku opiekuna, a poza tym na ten moment jest aktualnie trzech opiekunów i radzą sobie świetnie, a więc dodatkowa para rączek jest zbędna, działaj w kierunku admina, a poza tym samo w sobie podanie mnie nie przekonało, pisane na kolanie, nie do końca potrafisz dobrze złożyć zdanie, przykro mi ale jestem na nie. 

  • Lubię to! 1

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie mamy 3 opiekunów. W zasadzie to 4 licząc Tyśka, który również zajmuje się serwerem. Dołączyłeś do nas niedawno i dopiero co zostałeś adminem na serwerze. Kolejny opiekun nie jest potrzebny. Na tą chwilę najbardziej nam pomożesz będąc dobrym adminem ;)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.